Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності

19 грудня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, яку відкрила і вела її голова Любов Капинус.

В роботі комісії взяли участь Краснопільської районної державної адміністрації Сергій Хрупа, заступник голови районної ради Іван Гавенко, перший заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій Петров, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Інна Жаботинська, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Шаповал, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Матлахов, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Анжела Назаренко, директор Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тарас Шевченко.

Депутати розглянули проект програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 рік.

Члени комісії ознайомились зі змінами до рішення районної ради від 21.12.2017 “Про районний бюджет Краснопільського району на 2019 рік та рекомендували затвердити районний бюджет Краснопільського району на 2019 рік.

Члени комісії обговорили питання щодо передачі комунальних закладів, таких як: “Краснопільська дитяча музична школа”, “Краснопільський районний Палац культури”, “Краснопільська центральна публічна бібліотека” та КНП “Краснопільський РЦПМСД” у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

Також було розглянуто актуальне на сьогодні питання про реорганізацію Краснопільсської ЦРЛ шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство “Краснопільська центральна районна лікарня” Краснопільської районної ради.

Комісія рекомендувала на розгляд сесії ряд майнових питань та проекти рішень про оплату праці голови і заступника районної ради у 2019 році.

Календар

«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання