Провели перше засідання районної Ради регіонального розвитку

19 грудня 2018 року голова районної ради Віталій Савоненко взяв участь у роботі першого засідання ради регіонального розвитку Краснопільського району, яка створена з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування району з районною державною адміністрацією у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району. Захід відбувся за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників об’єднаних територіальних громад, керівників підприємств, які здійснюють свою діяльність на території району та представників громадськості.

Головними темами засідання стали питання проведення в районі ключових реформ, зокрема медичної та освітньої, створення привабливого інвестиційного середовища для розвитку підприємництва в районі. Не оминули під час засідання і питання децентралізації.

У своєму виступі голова районної ради Віталій Савоненко окреслив присутнім основні здобутки у розвитку району та плани, над реалізацією яких працюватимуть у майбутньому.

«Сьогодні ми збираємося в такому колі вперше. Але я глибоко переконаний, що це лише початок нашої тісної співпраці з підготовки перспективного плану розвитку району на найближчі три роки. Ключова мета зустрічі – вдосконалення конструктивного діалогу між владою, громадськістю та місцевим самоврядуванням і на основі цього вироблення перспективного плану розвитку району.

Саме на розвитку кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами, наголошував Президент України Петро Порошенко під час сьомого засідання Ради регіонального розвитку. За дорученням глави держави ми повинні сформувати відповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району. Наявність перспективних планів із затвердженими громадами проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів», – зазначив Віталій Олексійович.

В ході засідання обговорили питання проведення в Краснопільському районі ключових реформ, основною з яких є децентралізація. Директор Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженко розповів про ті можливості, які можуть отримати громади від децентралізації.


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання