Відбулась 34 сесія районної ради сьомого скликання

20 грудня 2018 року, згідно з планом роботи, під керівництвом голови районної ради Віталія Савоненка відбулось засідання президії, на якому він ознайомив присутніх з порядком денним тридцять четвертої сесії.

Президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент.

Цього ж дня в малому залі районного палацу культури відбулась тридцять четверта сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Віталій Савоненко. У сесійній залі зареєструвалося 26 депутатів.

У роботі сесії взяли участь керівники правоохоронних органів, районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, сільські голови, представники громадськості та преси.

Питання, що вносились до порядку денного тридцять четвертої сесії районної ради, попередньо розглядались на засіданнях профільних постійних комісій, спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради.

Районні обранці заслухали і прийняли програму економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

Відповідно до норм Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад» депутати прийняли ряд рішень по передачі комунальних закладів районної ради у комунальну власність Краснопільської селищної ради - КНП “Краснопільський РЦПМСД”, КЗ “Краснопільський РПК”, КЗ “Краснопільська РПБ” та КЗ “Краснопільська музична школа”.

Начальник фінансового управління Андрій Шаповал доповів про внесення змін до рішення Краснопільської районної ради «Про районний бюджет Краснопільського району на 2017 рік» та про районний бюджет на 2019 рік.

В зв’язку з прийняттям законодавчих актів щодо реформування в галузі охорони здоров’я, в районі здійснюються ряд заходів, направлених на вдосконалення структури галузі та покращення медичного обслуговування населення, при цьому враховуються перш за все інтереси жителів територіальних громад. В зв’язку з цим депутатами одноголосно прийнято рішення про реорганізацію Краснопільської ЦРЛ шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство “Краснопільська центральна районна лікарня” Краснопільської районної ради. Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.

Також розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності.

Відповідно до вимог чинного законодавства України районними депутатами були прийняті рішення про умови оплати праці голови районної ради та його заступника у 2019 році.

Голова районної ради Віталій Савоненко подякував депутатам за плідну працю, активність при обговоренні питань та зазначив, що прийняті рішення спрямовані на забезпечення соціально-економічної стабільності в районі.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно з чинним законодавством усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

 

  


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання