Нарада з питань реформування Краснопільської центральної районної лікарні

В умовах соціально-економічних перетворень, що відбуваються в Україні, проблеми здоров’я населення залишаються одними з найбільш складних і актуальних. Тому протягом останніх років галузь охорони здоров’я “переживає” ряд реорганізаційних процесів, які спрямовані на удосконалення системи охорони здоров’я та забезпечення якісного медичного обслуговування населення району.

Сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко за участю головного лікаря Краснопільської центральної районної лікарні Євгена Івахненка, заступника голови районної ради Івана Гавенка та керуючого справами виконавчого апарату районної ради Інни Жаботинської провів робочу нараду з питань розвитку медицини та поліпшення медичного обслуговування населення району в умовах реформування галузі охорони здоров'я.

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо покращення якості та доступності медичного забезпечення громадян, в районі розпочато процес реорганізації Краснопільської центральної районної лікарні з бюджетної установи у комунальне некомерційне підприємство.

В ході наради обговорено етапи перетворення районного закладу охорони здоров’я, питання бюджетного фінансування, порядок заключення договорів з Національною службою здоров’я України.

Не менш важливим стало питання щодо матеріально-технічної бази Краснопільської ЦРЛ. Так, Євген Івахненко прозвітував про проведену роботу з термомодернізації майже всього медичного закладу, окрім неврологічного відділення, а також наголосив на необхідності придбання рентгеноскопічного та рентгенографічного апарату вартістю 5,5 млн. грн.

Присутні розглянули перспективи функціонування лабораторії та діагностики у Краснопільській ЦРЛ, які на даний час мають необхідний комплект обстежень та порядок їх взаємодії з КНП “Краснопільський центр первинної медико-санітраної допомоги” Краснопільської селищної ради.

“Процес реформування медицини в районі, як і по всій країні, триває. Тому головним завданням органів влади є сприяння, підтримка, забезпечення ефективної діяльності медичних закладів та медпрацівників, створення належних умов їх праці, забезпечення якісного медичного обслуговування населення району”, - зазначив Віталій Савоненко, підводячи підсумки наради.

За підсумками наради головою районної ради дано ряд відповідних доручень.
Календар

«    Лютий 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання