У Краснопільському районі проведено семінар на тему «Школа правової освіти: роль органів місцевого самоврядування в організації надання населенню безоплатної правової допомоги, посилення спроможності місцевих громад»

Сьогодні, за ініціативи Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та за підтримки Краснопільської районної ради, у смт Краснопілля відбувся семінар на тему: тему «Школа правової освіти: роль органів місцевого самоврядування в організації надання населенню безоплатної правової допомоги, посилення спроможності місцевих громад».

У заході взяли участь голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, заступник голови районної ради Іван Гавенко, перший заступник голови районної державної адміністрації, сільські голови, державні службовці, посадові особи ОМС.

Це вже другий захід такого формату на території Краснопільського району, який спрямований, в першу чергу, на забезпечення мешканців району якісною безоплатною правовою допомогою, підвищення рівня правової обізнаності керівників сільських, селищних рад, представників органів виконавчої влади.

Відкриття семінару відбулося за участю очільника районної ради Віталія Савоненка, директора Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентини Трошечко, голови та представника ГО “Сумське громадське коло”.

“ На сьогодні правова освіта мешканців дійсно передбачає посилення спроможності нашого району у всіх сферах його діяльності. Першочерговим завданням, яке наразі постає перед нами є забезпечення не лише громадян, а цілих територіальних громад необхідним обсягом правових знань, що сприятиме належному захисту їх прав та реалізації повноважень” - зазначив Віталій Савоненко, відкриваючи захід. А також наголосив на необхідності проведення таких заходів, які сприяють налагодженню партнерських зв’язків між представниками місцевих центрів, бюро, дають можливість вирішувати наболілі питання населення району.

Під час заходу, у формі живого діалогу, відбулась Презентація проекту «Правова освіта – Посилення спроможності місцевих громад». Доповідачі звернули увагу присутніх на пріоритетні напрями роботи у поточному році. Так, діяльність системи буде спрямована на вивчення потреб територіальних громад у правовій та методичній допомозі; координацію та методичне забезпечення роботи юристів органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань захисту прав громадян; проведення семінарів з питань посилення правової спроможності територіальних громад та забезпечення захисту прав громадян; організацію та проведення заходів, спрямованих на інформування громадськості про систему правової допомоги та механізми захисту їх прав. Активно обговорили соціальний та правовий аспект впровадження реформ в Україні.
Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання