Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності

18 лютого 2019 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, яку відкрила і вела її голова Любов Капинус.

В роботі комісії взяли участь голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова Краснопільської районної державної адміністрації Сергій Хрупа, заступник голови районної ради Іван Гавенко, перший заступник голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій Петров, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Інна Жаботинська, начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Шаповал, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Матлахов.

Депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, розглянули проект районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва. Члени комісії ознайомились з проектом змін до програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 рік і заслухали інформацію про хід виконання програми розвитку малого та середнього підприємництва у Краснопільському районі.

Були розглянуті питання щодо:

- призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району;

- про ліквідацію окремих закладів освіти, які припинили свою діяльність через відсутність належної кількості учнів.

Депутати розглянули ряд майнових питань, пов’язаних з передачею в оренду нежитлових приміщень та затвердили план роботи постійної комісії на 2019 рік. Комісія рекомендувала включити до плану роботи питання про звіти голів районної ради та районної державної адміністрації про свою діяльність.

Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання