Віталій Савоненко взяв участь у засіданні круглого столу «Реформа децентралізації: нові традиції та великі амбіції»

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко взяв участь у засіданні круглого столу «Реформа децентралізації: нові традиції та великі амбіції», що відбувся на території Краснопільської ОТГ 19 лютого 2019 року. Представники влади Краснопільського району, Краснопільської селищної ради та голови інших ОТГ Сумщини говорили як про проблемні питання, які виникають у діяльності громад, так і про перспективи. Участь у засіданні також взяли директор та радники Сумського “Центру розвитку місцевого самоврядування”, створеного в рамках програми “ULEAD з Європою” та за підтримки Мінрегіону, Олександр Хоруженко, Григорій Старков, Марина Лобова.

Представники місцевої влади гостинно зустріли своїх колег з інших ОТГ Сумської області. Про необхідність такого горизонтального обміну та спілкування в межах області сільські, селищні та міські голови говорили неодноразово, адже це сприяє, насамперед, налагодженню партнерських відносин та виробленню спільного бачення розвитку і проектів.

Найбільшу увагу приділили реформі охорони здоров’я. Щодо змін на первинній ланці медичної допомоги висловлювались пропозиції щодо необхідності введення підвищувального коефіцієнту для фінансування закладів охорони здоров’я, розташованих в сільській місцевості, які мають розгалужену мережу лікувально-профілактичних підрозділів (ФАПів та ФП).

Для учасників круглого столу очільники району та селища провели екскурсію, продемонструвавши їм, як змінилася Краснопільщина за час об’єднання. Побували в Краснопільській спеціалізованій школі, відвідали сучасну їдальню, класи, обладнані за новим освітнім стандартом. Показали присутнім і спортивну інфраструктуру: дитячу юнацьку спортивну школу, де виховують нових зірок спорту, футбольний майданчик, зал для боротьби, а також фітнес-зал, в якому ще триває ремонт. Не оминули і сучасний Центр надання адміністративних послуг, відкритий у минулому році.

«Я переконаний, що зустрічі у такому форматі мають неабияке значення, - зазначив у своєму виступі В.О. Савоненко. – Це ще один з суттєвих кроків у вдосконаленні конструктивного діалогу між владою, громадськістю та місцевим самоврядуванням і на основі цього вироблення перспективного плану розвитку району.

Саме розвиток кожної території, без винятку, із своїми перевагами і пріоритетами є важливим питанням на сьогодні. Зараз ми повинні сформувати відповідні дорожні карти з першочерговими об’єктами, які і будуть маркерами розвитку нашого району. Наявність перспективних планів із затвердженими громадами проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи та економічну привабливість територій наших населених пунктів»

Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання