Медична реформа: Госпітальна рада Сумського госпітального округу

Відповідно до виконання плану першочергових дій по створенню в Сумській області госпітальних округів, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 19.02.2019 року № 108-ОД “Про затвердження Плану першочергових дій по створенню в Сумській області госпітальних округів” та з метою удосконалення системи охорони здоров’я, поліпшення надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню Сумської області, сьогодні проведено “круглий стіл”.

На засіданні були присутні: Віталій Савоненко – голова районної ради, Сергій Хрупа – голова Краснопільської районної державної адміністрації, Андрій Петров – перший заступник голови районної державної адміністрації, Іван Гавенко – заступник голови районної ради, Євген Івахненко – головний лікар Краснопільської ЦРЛ, Валентина Масалітіна – головний лікар КНП “Краснопільський ЦПМСД”, селищний та сільські голови району.

Госпітальна рада є дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров'я, а також щодо організації та фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 № 17-р до складу Сумського госпітального округу входять усі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної медичної допомоги населенню, розміщенні на території: м. Сум, м. Лебедина, Сумського району, Білопільського району, Краснопільського району та Лебединського району.

Керуючись вищезазначеною постановою за допомогою формули було визначено, що до складу Госпітальної ради Сумського госпітального округу від Краснопільського району делегується один представник на підставі рішення районної ради.

“Питання стосовно розвитку медичної галузі сьогодні є надзвичайно важливим, тому до складу Госпітальної ради треба обрати того представника, який активно відстоюватиме інтереси населення району, знається на медичних проблемах і має бачення того, як їх подолати”, - зазначив Віталій Савоненко.

За підсумками обговорюваних питань, присутні запропонували на розгляд районної ради кандидатуру представника Госпітальної ради Андрія Петрова – першого заступника голови Краснопільської районної державної адміністрації.


Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання