Реформі вторинної медицини - бути

6 березня згідно з планом роботи під керівництвом голови районної ради Віталія Савоненка відбулось засідання президії, на якому він ознайомив присутніх з порядком денним тридцять шостої сесії.

Президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент.

Цього ж дня в малому залі районного палацу культури відбулась чергова сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Віталій Савоненко.

Перед початком сесійного засідання голова районної ради привітав жінок з Міжнародним жіночим днем - 8 березня, а жінкам - депутатам вручив квіти.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, керівники районних служб та структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ,сільські голови, представники громадськості та преси.

Основним питанням порядку денного пленарного засідання було затвердження передавального акта та статуту комунального некомерційного підприємства “Краснопільська центральна районна лікарня” Краснопільської районної ради. З інформацією з даного питання виступив головний лікар Краснопільської ЦРЛ Євген Івахненко. Детально обговоривши дане питання, депутати підтримали запропонований проект рішення.

Районні обранці своїм рішенням делегували представником Краснопільського району до складу госпітальної ради Сумського госпітального округу першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Петрова.

Також депутати внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки та районного бюджету на 2019 рік.

Було прийнято ряд кадрових рішень, зокрема директором Краснопільського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді було призначено Ольгу Жаботинську.

Жваву дискусію викликало обговорення питання про надання погодження ТОВ «Надія-Кварц» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків в межах Корчаківської ділянки надр на території Самотоївського старостинського округу.

Також розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності.

«Сьогодні ми прийняли важливі рішення щодо реформування нашої центральної районної лікарні. Головне завдання влади сьогодні – забезпечити надання якісних медичних послуг жителям нашого району, відстоювання інтересів нашої лікарні в Сумському госпітальному окрузі. Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти та розвивати галузь медицини в районі», - зазначив Віталій Савоненко.

 

 

 

 

Реформі вторинної медицини - бути

 

 

  


Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання