На краснопільщині вшанували пам’ять Т.Г. Шевченка

У ці березневі дні минає 205 років від Дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя.

Сьогодні, напередодні свята, за участю голови районної ради Віталія Савоненка, голови райдержадміністрації Сергія Хрупи, Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука, представників державних установ та організацій та громадськості у Великому залі Краснопільського Палацу культури відбувся урочистий захід з нагоди вшанування Дня народження Великого Кобзаря.

Захід відкрився композицією «Зоре моя вечірняя». Голова районної ради В.О. Савоненко, звернувшись до учасників зібрання наголосив, що Тарас Шевченко відродив українську національну ідею після років занепаду: "Саме Шевченко засіяв ниву ідей, яка зійшла на початку ХХ століття. Саме на його ідеалах виросло нове покоління українців – творців Української революції 1917 – 1921-го років. Його віра в майбутнє України підтримувала їх і підтримує сьогодні нас, забезпечуючи зв’язок поколінь та спадковість ідей», - зазначив Віталій Олексійович.

Уривки із поетичних творів Тараса Шевченка декламували учні Краснопільської гімназії.

По закінченню учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченку.

Минають віки, стираються написи на камені, стлівають книги, руйнуються будови, але слово Шевченка — живе і вічне. І сьогодні на Краснопільщині істинні шанувальники його творчості в черговий раз це довели.

 

 

 

 

  


Календар

«    Березень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання