Продовжуються виїзні прийоми громадян. На черзі Тур’янська сільська рада

Сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко разом з першим заступником голови райдержадміністрації Андрієм Петровим та начальником управління соціального захисту населення Краснопільської РДА Оленою Лавріненко в рамках виїзного прийому громадян відвідали с.Тур’я та поспілкувалися із мешканцями в приміщенні Тур’янської сільської ради.

Під час прийому жителі підняли ряд важливих питань, зокрема детально було обговорене питання монетизації субсидій, також роз’яснено порядок отримання «пакунку малюка» та питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”.

Окремо обговорили стан підписання декларацій з сімейними лікарями первинної ланки. У ході розмови, В.О. Савоненко зазначив, що з 1 квітня 2019 року Міністерство охорони здоров`я припиняє фінансування лікування пацієнтів, які ще не уклали договір із сімейними лікарями, тому закликав не зволікати з вирішенням даного питання.

Цікавилися тур’янці також питанням грошових виплат за користування земельним паями. Активно спілкувалися з приводу функціонування загальноосвітньої школи, а також перспектив розвитку Нової української школи. Обговорили питання функціонування поштового відділення та сільського Будинку культури.

Під час прийому районні керівники розповіли про питання та обговорення, що піднімались на засіданні обласної ради регіонального розвитку, яке відбулось 26 березня 2019 року у м.Суми.

В рамках виїзного прийому було також здійснено огляд сільської виборчої дільниці на предмет її готовності до проведення виборів Президента України, призначених на 31 березня цього року.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, на окремі звернення надано відповіді та роз’яснення в межах чинного законодавства в ході спілкування. Проблеми, що потребують більш детального вивчення взято на особистий контроль керівництва району. Надано доручення фахівцям відповідних структур району щодо вирішення питань по суті та вчасного інформування запитувача.

 

 

 

  


Календар

«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання