Відбулася чергова сесія районної ради

7 травня згідно з планом роботи під керівництвом голови районної ради Віталія Савоненка відбулось засідання президії, на якому він ознайомив присутніх з порядком денним тридцять сьомої сесії.

Президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного сесії та затверджено її регламент.

Цього ж дня в малому залі районного Палацу культури відбулась чергова сесія районної ради сьомого скликання. Відкрив і провів пленарне засідання голова районної ради Віталій Савоненко.

Перед початком сесійного засідання голова районної ради привітав депутата районної ради Євгена Івахненка з днем народження та представив присутнім начальника відділу поліції Андрія Семенченка.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, керівники районних служб та структурних підрозділів районної державної адміністрації, комунальних установ, сільські голови, представники громадськості та преси.

До порядку денного було внесено 12 питань. Зокрема, на пленарному засіданні депутати прийняли районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік, районну комплексну програму “Освіта Краснопільщини у 2019-2021 роки” та внесли зміни до комплексної районної програми “Забезпечення виконання призову громадян України на строкову військову службу, сприяння військовим формуванням, розташованим на території району у проведенні заходів з оборони та мобілізації на 2016-2020 роки.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету Краснопільського району за І квартал 2019 року та внесли зміни до рішення районної ради “Про районний бюджет Краснопільського району на 2019 рік”, заслухавши інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Андрія Шаповала.

Також депутати одноголосно підтримали рішення про укладення контракту з головним лікарем КНП «Краснопільська ЦРЛ» Євгеном Івахненком.

Районні обранці також надали погодження виробничому підприємству “Горизонт” у формі товариства з обмеженою відповідальністю щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування крейди на Запсільському родовищу на території Миропільської сільської ради.

Також розглянули низку питань, що стосуються управління майном комунальної власності.

«Сьогодні ми прийняли важливе кадрове рішення щодо головного лікаря КНП «Краснопільська ЦРЛ», адже саме від очільника медичної галузі залежатиме подальше реформування нашої центральної районної лікарні, - зазначив Віталій Савоненко.

 

 

 

 

 


Календар

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання