Міжнародний день медичної сестри відсвяткували на Краснопільщині

В рамках святкування міжнародного дня медичної сестри, у Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся традиційний щорічний концерт-привітання, куди були запрошені кращі медичні сестри КНП «Краснопільська ЦРЛ».

Привітати усіх присутніх на заході завітали представники районної влади: заступник голови Краснопільської районної ради Іван Гавенко та тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Андрій Петров.

«Можна багато говорити про роль медичної сестри в системі охорони здоров’я, однак я б хотів простими словами подякувати Вам за вашу невтомну працю, - зазначив у вітальному слові І.В. Гавенко. - Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання душі. Ті, хто обрав собі таку професію, не зважаючи ні на що, віддають себе людям. Нехай Ваш благородний фах сприятиме людям у збереженні одного з найцінніших благ – здоров’я, нехай майстерність супроводжуватиме кожен ваш професійний крок, нехай людська вдячність і любов повертається сторицею та Божою благодаттю Вам та Вашим родині», - зазначив Іван Васильович.

Святковий захід продовжили виступи аматорів Краснопільської сцени.

З нагоди свята почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації за багаторічну працю, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня медичної сестри були нагороджені старша сестра медична хірургічного відділення КНП “Краснопільська ЦРЛ” Анастасія Дудченко та головна медична сестра КНП “Краснопільська ЦРЛ” Валентина Почтарьова.


Календар

«    Травень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання