Участь у Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів Сумської області

З метою залучення депутатів усіх рівнів, сільських, селищних голів до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, а також пропаганди здорового способу життя щороку в м. Суми проводиться Всеукраїнська спартакіада серед депутатів Сумської області.

15 та 16 травня збірна команда представників органів місцевого самоврядування району на чолі з головою районної ради Віталієм Савоненком взяла участь у другому етапі цього вже традиційного спортивного заходу, який проводився у легкоатлетичному манежі та спортивному комплексі Сумського державного університету.

Збірна команда району з футзалу, в складі якої виступали голова районної ради Віталій Савоненко, заступник голови Іван Гавенко, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, депутати районної ради Сергій Кононенко, Олександр Кобзар, Ігор Твердоус, Євген Івахненко, Андрій Комарницький перемогла команду Кролевецького району з рахунком 4:0, зіграла внічию 1:1 з командою Сумського району та в четверть фіналі поступилася цьогорічному чемпіону – збірній команді Ямпільського району, в підсумку розділивши 5-8 місця.

Депутат Ряснянської сільської ради Людмила Педус у змаганнях з настільного тенісу зайняла сьоме місце.

Депутат Краснопільської селищної ради Людмила Маслюк цього року вперше взяла участь у турнірі з шахмат та зайняла шосте місце, в змаганнях з шашок була сьомою.

Депутат районної ради Іван Матвієнко зайняв дев`яте місце у турнірі з шахів та одинадцяте у змаганнях з шашок.

Збірна команда з волейболу у складі голови районної ради Віталія Савоненка, його заступника Івана Гавенка, депутатів районної ради Олександра Городового, Івана Матвієнка, Ігоря Твердоуса, в.о. старости Угроїдського старостинського округу Якова Татаренка в підсумку зайняла десяте місце.

Євген Івахненко в змаганнях з настільного тенісу був тринадцятим.

За підсумками двох днів змагань збірна команда району зайняла 9 загальне місце серед 18 збірних команд районів та міст.

«Проведення Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумської області засвідчило, що представники органів місцевого самоврядування працюють не лише на розвиток відповідних територіальних громад, але й особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя та заняття фізичною культурою та спортом»,- зазначив Віталій Савоненко.

 

 

 

 

 

 


Календар

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання