Віталій Савоненко відвідав свято останнього дзвоника

31 травня 2019 року у Краснопійльській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пролунав останній дзвоник. За доброю традицією розділити таку радісну мить зі школярами прийшли голова районної ради Віталій Савоненко, селищний голова Юрій Яремчук.

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Адже вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. “Вірте в свої сили, якомога вдаліше зробіть професійний вибір, прагніть більшого і досягайте поставленої мети”, - зазначив Віталій Савоненко.

Учням, які залишають школу лише на кілька літніх місяців, голова районної ради побажав гарного відпочинку, нових яскравих вражень та цікавих знайомств, а батькам, рідним - невичерпної енергії і терпіння, адже, разом із учнями вони проходять знову роки шкільного життя, радіють їх успіхам, переймаються невдачами.

Щиру подяку Віталій Олексійович висловив всім педагогам за щоденну натхненну творчу роботу, за терпіння і віру в здібності і таланти своїх вихованців, за знання, досвід і людське тепло, які безкорисливо передають молодим поколінням.

Останній дзвінок пролунав кольорами сонця, світла, життя, честі, істини, свободи. Під музику школярі дарували своїм вчителям-наставникам та гостям свята букети квітів. Ще один рік навчання позаду.

Кращі учні були нагородженні похвальними листами, грамотами за перемоги у олімпіадах, спортивних та творчих конкурсах.

 

 

 

 

 


Календар

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання