Керівники району привітали журналістів із професійним святом

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - саме в цей день 1992 року Спілку журналістів України включили до Міжнародної федерації журналістів.

День журналіста – свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватись у вирій подій, першими дізнаватися про їхній перебіг і створювати об'єктивну картину нашого життя. Цей день об’єднує людей творчої неспокійної професії. Це свято людей, які своєю працею роблять вагомий внесок у формування громадської думки, виховання високих моральних якостей.

З цієї нагоди заступник голови районної ради Іван Гавенко та голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа привітали колектив ТОВ “Краснопільська газета “Перемога” з їх професійним святом.

Керівники району вручили колективу редакції подарунок і грамоту голови районної державної адміністрації та голови районної ради за високий професіоналізм, журналістську майстерність, вагомий внесок у формування громадської думки та з нагоди Дня журналіста.

Іван Гавенко побажав колективу наснаги та нових творчих здобутків, зазначив: «Журналістика – це не просто професія, а насамперед - стан душі. Засвідчую Вам повагу та підтримку всього депутатського корпусу районної ради. Бажаю, щоб ваше професійне зростання ніколи не зупинялося, щоб ви хвилювали жителів району цікавими фактами, сміливими проектами й новими висотами на творчій журналістській ниві».


Календар

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання