Відбулась робоча нарада з питань реформування вторинної ланки медицини

Започаткована реформа системи охорони здоров’я змінює не тільки принципи фінансування галузі, а й якість надання послуг.

Перший етап реформ пройшов у закладах первинної медичної допомоги і на сьогодні є вже певні позитивні результати запроваджених реформ.

Наступним етапом є повномасштабна реформа вторинної ланки надання медичної допомоги, яка розпочнеться в 2020-му році, але підготовка до неї уже стартувала в цьому році.

Щоб підписати договір з НСЗУ та приєднатись до реформи, медичні заклади повинні виконати одну вимогу — змінити свій юридичний статус і перетворитись з комунального закладу на комунальне некомерційне підприємство.

У Краснопільському районі за рішенням районної ради, Краснопільська ЦРЛ перереєстрована на Комунальне некомерційне підприємство «Краснопільська центральна районна лікарня», тож головна відмінність між комунальним закладом і комунальним некомерційним підприємством полягає саме у фінансуванні.

Сьогодні під головуванням голови районної ради Віталія Савоненка за участі голови райдержадімінстрації Сергія Хрупи, його першого заступника Андрія Петрова, головного лікаря КПН «Краснопільська ЦРЛ» Євгена Івахненка, начальника фінансового управління Краснопільської РДА Андрія Шаповала відбулась робоча нарада, на якій розглядалися питання реорганізації КНП, його фінансовий стан та заходи щодо його покращення, виплата заробітної плати та заходи та оптимізація закладу.

З інформацією з даного питання виступив головний лікар КНП «Краснопільська ЦРЛ» Євген Івахненко. Він повідомив, що загальна незабезпеченість до кінця року по виплаті заробітної плати з нарахуваннями складає 3872,0 тис.грн. Заходи по оптимізації ліжкового фонду дадуть економію в 1,630 млн. грн.. Були розглянуті і інші пропозиції по зменшенню заборгованості по заробітній платі. Адміністрація КНП зверталася до Краснопільської селищної ради з проханням допомогти у вирішенні фінансових проблем та виділити кошти на погашення заборгованості. На даний час це питання вивчається.

Обговоривши можливі шляхи вирішення даних питань, голови районної ради В.О. Савоненко зазначив: «КНП «Краснопільська ЦРЛ» обслуговує жителів як ОТГ так і району вцілому. Тому нам необхідно спільно напрацювати механізм утримання медичного закладу та вжити заходів щодо його оптимізації, це дасть змогу зберегти не тільки районну лікарню, а найголовніше - можливість надання якісних медичних послуг другого рівня жителям району».

Відбулась робоча нарада з питань реформування вторинної ланки медициниКалендар

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання