Іван Гавенко привітав випускників Мезенівського НВК

Шкільний випускний є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожного учня. Його чекають довгі 11 років, як випускники, так і батьки з вчителями. 26 червня у Мезенівському НВК відбувся випускний вечір, на якому путівку в доросле самостійне життя отримали випускники. З нагоди свята, до випускників, їх батьків, вчителів та гостей заходу звернувся директор закладу Віктор Маслов, Мезенівський сільський голова Микола Гавенко та заступник голови районної ради іван Гавенко.

«Сьогодні у нас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім – це день закінчення школи. Ось і зараз прийшов час, коли єдина для випускників наших шкіл стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки.

Дорогі випускники, вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено., Згадайте сьогодні словом вдячності своїх наставників – перших учителів, класних керівників, педагогів, які віддали вам частинку свого серця, вивели на широкий життєвий шлях. Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть учителям винагородою за благородний труд і терпіння»- зазначив Іван Гавенко.

Грамотою голови районної державної адміністрації та районної ради був відзначений учень 11 класу Пісклов Олексій.

Привітали випускників перша вчителька та класний керівник, зворушливим був виступ і мами випускника.

Іван Гавенко привітав випускників Мезенівського НВК

Іван Гавенко привітав випускників Мезенівського НВККалендар

«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання