Привітали підприємців Краснопільщини

Сьогодні, напередодні Дня підприємця, який традиційно святкується у першу неділю вересня, на базі Краснопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості відбулася урочиста зустріч з підприємцями нашого району.

Сьогодні підприємництво є своєрідним стабілізатором економіки, займає помітну нішу в розподілі праці, сприяє продуктивній зайнятості населення. Підприємницька діяльність – це не лише важка і самовіддана робота, а й стан душі, що вимагає від людини суспільної активності, сучасного економічного мислення, витримки і діловитості.

Значний внесок в економічний розвиток Краснопільського району забезпечує малий та середній бізнес. Він охоплює практично всі сфери економіки. Це і виробництво та надання послуг населенню, і діяльність у галузі сільського господарства. Саме за рахунок підприємництва вирішено проблему пасажирських перевезень та торгівельного обслуговування навіть у найбільш віддалених населених пунктах району.

З найкращими побажаннями та словами вдячності звернулися до винуватців свята заступник голови районної ради Іван Гавенко та т.в.о. керівника апарату районної державної адміністрації Ірина Савченко.

«У цей день світ вшановує людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця,постачають на ринок товари і послуги, наповнюють бюджет держави, - зазначив Іван Васильович. - Підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Тож дозвольте, дорогі друзі, привітати Вас з професійним святом – Днем підприємця і висловити велику вдячність всім, хто своїм розумом, працелюбністю, ініціативністю забезпечує позитивні зміни у нашому районі. Бажаю вам нескінченної ділової енергії для втілення в життя нових бізнес-проектів. Нехай доля завжди посміхається Вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаю вам завжди знаходитись у потоці рівномірного поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення доходів та прибутків. Миру, щастя, добра, здоров'я та достатку Вам і вашим сім'ям».

Після теплих слів привітання були підведені підсумки районного конкурсу «Кращий підприємець 2019 року». В номінації «Краще мале підприємство» визнано переможцем ТОВ «М’ясо-молочний комплекс» – директор Коротка Ірина Володимирівна (Ряснянська сільська рада).

В номінації «Кращий підприємець у сфері виробництва» - Школа Олексій Васильович (Грабовська сільська рада).

В номінації «Кращий підприємець – фізична особа у сфері обслуговування» – Бакро Марина Миколаївна, яка надає перукарські послуги та послуги з макіяжу населенню Краснопільського району.

В номінації «Краща жінка підприємець» - Мишинська Раїса Іванівна – керівник приватного підприємства «Майське» (Мезенівська сільська рада).

В номінації «Кращий підприємець-фізична особа у сфері торгівлі» - Севідов Олександр Анатолійович ( Славгородська сільська рада);

В номінації «Кращий молодий підприємець» – Балак Олена Сергіївна – директор хлібохарчокомбінату Краснопільської райспоживспілки (підприємство забезпечує хлібобулочними виробами населення Краснопільського району).

Переможці конкурсу були нагороджені спільними грамотами голови районної ради та голови Краснопільської районної державної адміністрації.

Календар

«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання