НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ ПРОЙШЛА АКЦІЯ «МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ»

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбережь – Міжнародного дня чистих берегів

Працівники Краснопільської районної ради та районної державної адміністрації на чолі з керівництвом району – головою районної ради Віталієм Савоненком та виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації Андрієм Петровим також долучилися до акції «Міжнародний день чистих берегів».

Своїм прикладом учасники акції апелювали до екологічної свідомості краснопільчан: не смітити, щоб жити в красивому і чистому місці. Бо чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Прикро, що біля водойм, де відпочиваючі влаштовують пікніки, так і залишаються валятися бляшанки, пакети та пляшки, влаштовують стихійні сміттєзвалища. А все це потрапляє згодом у воду. Маємо розуміти велику відповідальність перед майбутнім, адже завдяки бережливому ставленню до природи можемо мати чисте навколишнє середовище, здорову націю. Лише спільними зусиллями вдасться зберегти природу.

«Кожен з нас, виходячи з домівки чи просто йдучи селищем, прогулюючись у лісі чи відпочиваючи біля ставка, хоче відчувати себе комфортно та затишно, - зазначає голова районної ради Віталій Савоненко. - Адже всім приємно милуватися чистотою і вдихати свіже повітря, наповнене пахощами природи. Тому такі толоки – це своєрідний флешмоб: ми долучаємось до прибирання і демонструємо своїм прикладом повагу до порядку й чистоти в рідному селищі. Тож цінуймо її і не забруднюймо наше середовище існування! Бо хто, як не ми самі, подбає про це!»
Календар

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання