НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВІДКРИЛИ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК ГЕРОЯМ АТО/ООС

18 жовтня 2019 року голова районної ради Віталій Савоненко взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття пам’ятного знаку Героям АТО/ООС Краснопільщини.

В житті кожної людини, кожного краю та й цілого народу бувають моменти криз, горя і випробувань. В такі моменти змінюються усталені рамки життя й здається, що змін на краще вже не буде, однак в глибині душі кожної людини горить вогник надії. Надії на те, що все може змінитися й нарешті для нашого багатостраждального народу настануть кращі часи.

Ось вже шостий рік поспіль, як війна знову прийшла на українську землю, до народу, який ніколи не був загарбником, до народу-творця, на землю, де зародилася перша хліборобська народність в Європі. І тепер нові герої-оборонці встали в ряди ветеранів війни.

Шостий рік поспіль ми відчайдушно зі зброєю в руках відстоюємо нашу свободу, нашу незалежність, право жити на власній землі. Ця війна не оминула жодної української родини, вона принесла біль у кожну українську домівку. За цей час цвіт української нації, десятки наших земляків з усіх куточків нашої України, Краснопільщини пройшли жахливе пекло війни.

Тому, аби пам’ять про українських Героїв навічно зберігалася у наших серцях в українських містах, селищах і селах постають монументи загиблим, адже вони зупинили просування ворога в глиб нашої держави.

Багатьом із них нажаль не судилося повернутися живим, вони пішли, аби повернутися до нас втіленими у бронзі і граніті.

На урочистих заходах з нагоди відкриття пам’ятного знаку були присутні ветерани АТО/ ООС Краснопільщини та Сумщини, батьки загиблих земляків-героїв, заступник міністра Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет, голова районної ради Віталій Савоненко, в.о. голови райдержадміністрації Андрій Петров, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, депутат Сумської обласної ради Андрій Кисіль, представники ветеранського руху Сумської області та Краснопільщини, представники райвійськкомату, правоохоронних органів, прикордонної служби, громадськість.

Виступаючи перед присутніми, голова районної ради В.О. Савоненко з болем в серці сказав, що пам’ятний знак буде нагадувати про тих, хто поклав своє життя за наше з вами мирне життя. Він щиро подякував батькам, які виростили гідних синів. «Ніхто не може змінити минулого, повернути до життя наших Героїв. Єдине, що у наших силах - це пам’ятати та поважати їх. Переконаний, що це місце стане священним для жителів нашого району, місцем , куди будуть приходити юні, дорослі і малеча, щоб покласти квіти та віддати шану Героям», - зазначив Віталій Олексійович.

Всім, хто долучився до цієї благородної справи, за те, що пам'ятають і вшановують своїх героїв були вручені Грамоти і Подяки за участь і підтримку в облаштуванні та з нагоди відкриття пам’ятного знаку Героям АТО/ООС Краснопільщини.

Наша Краснопільщина зазнала біль втрати, наші герої - земляки не повернулися до рідних домівок, захищаючи цілісність нашої держави. На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто загинув у боротьбі за незалежність і цілісність України була оголошена хвилина мовчання.

Право відкрити пам’ятний знак героям антитерористичної операції, операції об’єднаних сил Краснопільщини було надано учасникам антитерористичної операції Івану Корнієнку та Віталію Карпову.

Молитву та освячення знаку провів Владика Мефодій Єпископ Сумський і Охтирський.

Зазначимо, що відкриття знаку відбулося завдяки ініціативі громадської організації учасників антитерористичної операції та операції об`єднаних сил Краснопільщини, підтримки Краснопільської селищної ради та завдяки спільній праці і активності небайдужих громадян.

Бажаємо усім миру. Бо всі ми хочемо миру, щасливого життя, вчитися та працювати, ростити дітей, вибудовувати сильну і незалежну державу.


Календар

«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання