Представники Краснопільщини взяли участь у першому турнірі з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів, присвяченого пам’яті Анатолія Річкаля

З метою вшанування пам’яті видатного керівника обласної ради, який пропагував здоровий спосіб життя, залучав депутатів області усіх рівнів до занять фізичною культурою та спортом, брав активну участь та очолював обласну команду у Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіку Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських, селищних рад 8 листопада в м. Сумах відбувся перший турнір з шашок та шахів серед депутатів усіх рівнів, присвячений пам’яті Анатолія Річкаля, в якому взяли участь і представники місцевого самоврядування Краснопільщини.

Зі словами подяки місцевим депутатам за бажання взяти участь у змаганнях і згадати першого заступника голови обласної ради Анатолія Річкаля звернувся до присутніх голова обласної ради Володимир Токар.

Присутні вшанували хвилиною мовчання свого колегу. Організаторами змагань стали обласна рада та Сумська обласна організація ФСТ «Спартак». Участь у турнірі взяли понад 70 учасників із різних районів області. Це – депутати обласної, районних, сільських, селищних рад, сільські голови.

Вдало виступила на турнірі депутат Краснопільської селищної ради Людмила Маслюк, яка посіла перше місце у змаганнях із шашок.

Славгородський сільський голова Олександр Сторожев був сьомим серед двадцяти одного учасника у цьому виді спорту серед чоловіків.

У змаганнях з шахів активну участь прийняли депутати Краснопільської районної ради Володимир Годуненко та Іван Матвієнко.

Календар

«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання