У Бранцівці відсвяткували день села

9 листопада 2019 року Бранцівка відсвяткувала день села.

Саме в цей день в сільському будинку культури зібралися люди, які тут народилися, виросли. Де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. Для всіх аматорами краснопільської сцени був подарований концерт. Діячі з трепетом та любов’ю виконували пісні, дарували запальні танці, читали вірші, з великою вдячністю звертались до селян.

З привітальним словом до присутніх звернувся голова села Володимир Дмитриченко, він розповів про досягнення села за цей рік, привітав всіх зі святом та подякував всім, хто допомагав в організації цього дійства, а кращі жителі села були відзначені грамотами.

В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей. Привітати жителів села завітав голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко.

Віталій Олексійович подякував всім жителям села, а також організаторам свята, а дякувати їм є за що, адже люди в Бранцівці найпрацьовитіші. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості.

Грамотами районної ради і райдержадміністрації було відзначено кращих представників агропромислового сектору виробництва, соціально-культурної сфери, активістів громадського життя.

Швидко промайнув час, святкові заходи завершились запальною дискотекою.

Кожне село має свої звичаї і традиції та глибоко шанує їх. Жителі села Бранцівка не забувають про це. Вони знають і поважають свою історію та всіляко намагаються дотримуватися традицій, які були започатковані їхніми предками.

Календар

«    Грудень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання