Урочисто відзначили День місцевого самоврядування

Багатолюддя, квіти, теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення. Усе це відбувалося 5 грудня у Великому залі Палацу культури, де пройшли урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування.

Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району.

Урочисте зібрання розпочалося із вітальних виступів очільників району та селища: голови районної ради Віталія Савоненка, в.о. голови райдержадміністрації Андрія Петрова, Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука.

"Сучасну демократичну, соціальну, правову, а також цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування, яке забезпечує реальну участь людей у розв’язанні життєвоважливих проблем, налагоджує зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями.

Ми зібралися у цій залі в день нашого професійного свята – Дня місцевого самоврядування. І я вітаю усіх тих, хто служить громаді району і висловлюю Вам безмежну вдячність за Вашу працю, - звернувся до присутніх В.О. Савоненко. - Глибоко переконаний, що Ваш професіоналізм і відповідальність будуть надійною запорукою для удосконалення правових та організаційних засад місцевого самоврядування в Україні. Важлива роль у встановлені та розвитку місцевого самоврядування належить ветеранам, людям, які багаторічною наполегливою працею показували молоді приклад служінню громаді.

На завершення хотілось би ще раз від щирого серця побажати усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у себе та майбутнє нашої України. Нехай цей день об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші села та селища щасливими та багатими, додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутнє нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу. Щастя усім жителям нашого району, добробуту, всіляких земних гаразд!",- додав Віталій Олексійович.

За плідну працю на ниві місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята Почесними грамотами Сумської обласної державної адміністрації нагороджені: голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, секретар селищної ради Ірина Юхта, Покровський сільський голова Сергій Циганенко. Грамотою Сумської обласної ради за наполегливу сумлінну працю на ниві місцевого самоврядування, високий рівень професійної компетентності, відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено керуючого справами виконавчого апарату районної ради Інну Жаботинську. Грамотами районної ради та районної державної адміністрації також нагороджено чималу когорту працівників органів місцевого самоврядування, ветеранам подаровано квіти. Незабутній святковий настрій учасникам урочистого зібрання створювали артисти Краснопільського Палацу культури.

Календар

«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання