Соціальний захист учасників АТО та ООС Краснопільщини – на контролі голови районної ради

Голова районної ради Віталій Савоненко у форматі робочої зустрічі спілкувався з головою районної громадської організації “Учасників АТО та ООС Краснопільщини” Миколою Бордюговим. У невимушеній атмосфері були обговорені ті проблеми, які наразі турбують спільноту учасників бойових дій.

Обговорили актуальні питання діяльності та перспективи розвитку громадської організації “Учасників АТО та ООС Краснопільщини”. Микола Бордюгов розповів про загальну картину діяльності громадської організації, основні її завдання та мету, з якою вона була створена, зазначив проблемні питання, які виникають в процесі діяльності.

Детально зупинились на питанні виділення учасникам АТО та ООС земельних ділянок, обговорили питання пільгового перевезення учасників бойових дій, дотримання перевізниками вимог Закону України, який гарантує учасникам АТО та ООС пільговий проїзд.

Окремо розглянули проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо приведення його норм у відповідність до рішення Конституційного Суду України від 18 грудня 2018 року № 12-р/2018 стосовно соціального захисту ветеранів війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також членів їхніх сімей. Окреслили перспективи розвитку ефективного ветеранського бізнесу у Краснопільському районі.

“Система соціального захисту населення, яка діє зараз в державі, дає змогу реалізувати головний принцип соціального захисту ветеранів війни, який полягає у тому, що пільга і турбота має йти до ветерана. Отже, головне завдання влади на місцях – забезпечити належну увагу зверненням людей, виявленню осіб, які потребують соціальної підтримки. А це, в свою чергу, забезпечить максимальну наближеність соціальних послуг до людей”, - зазначив Віталій Савоненко.


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання