Відбулася сорок друга сесія районної ради

Сьогодні відбулося пленарне засідання сорок другої сесії районної ради сьомого скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Віталій Савоненко.

В роботі сесії взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Андрій Петров, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, редактор газети “Перемога”.

Передувало сесії засідання президії та постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, на якому детально були опрацьовані всі питання порядку денного.

На початку пленарного засідання за ініціативи голови районної ради Віталія Савоненка та, враховуючи численні звернення громадян, депутати активно обговорили і прийняли звернення до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування рішень про нові тарифи на доставку газу та визначення вартості доставки палива в рамках вже установленої граничної ціни на газ.

В обговоренні активну участь прийняли депутати районної ради Микола Приходько, Євген Івахненко, Іван Пахомов, Мезснівський та Славгородський сільські голови Микола Гавенко та Олександр Сторожев.

Депутати прийняли районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2020 рік та внесли зміни до програми соціально-економічного розвитку Краснопільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Андрій Шаповал проінформував про виконання районного бюджету Краснопільського району за 2019 рік та внесення змін до районного бюджету на поточний рік.

Вже традиційно на пленарному засіданні районні обранці розглянули блок майнових питань.

З інформацією про епізоотичну ситуацію в Україні щодо грипу птиці та африканської чуми свиней на сесії виступив начальник Краснопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Андрій Дзюбан.

«Депутати районної ради не стоять осторонь проблемних питань жителів району і прийняття звернення щодо скасування нових підвищених тарифів на доставку газу є цьому свідченням»,- резюмував голова районної ради Віталій Савоненко.

 

 

 

 

  Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання