Небесній Сотні шана й молитви

Небесній Сотні шана й молитви,

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий боже, освіти.

І в мирі, Господи, прийми до Себе.

 Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою знищення. Але завжди у такі періоди найкращі сини і дочки України піднімались на захист своєї землі.

20 лютого 2014 року став днем початку нової історії нашої держави. Тоді Україна на повні груди вдихнула повітря, насичене горем і журбою…

Сьогодні Краснопільщина відзначає пам’ятну, скорботну, вже історичну дату – День Героїв Небесної Сотні. На центральній площі селища Краснопілля благочинний Української Православної Церкви Іван Малюк відправив панахиду по загиблих Героям. Після закінчення панахиди, всі присутні відправилися до Великої зали Краснопільського Палацу культури з метою увічнення відваги, сили духу і стійкості наших громадян, які віддали найдорожче - життя - під час Революції гідності (листопад 2013 року ‒ лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини. Керівництво району та селища, військові, громадськість селища Хвилиною Мовчання вшанували пам’ять всіх полеглих за свободу і незалежність України. Після чого на сцену було запрошено заступника голови районної ради Івана Гавенка, Краснопільського селищного голову Юрія Яремчука та заступника керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Горіченка.

«Небесна Сотня молиться за Україну. А ми молимося за них, – Героїв, які сподіваються, що нам вистачить віри в себе і пам’яті про ті небесні сотні, якими пожертвувала українська земля. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього. Україна не раз піднімалася з колін, доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, своїх дітей. Ми сьогодні знову долаємо ворога, захищаючи свою незалежність на сході України. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв майбутнє для України. Слава нашим героям, слава нашій рідній Україні і світла пам'ять тим, хто відійшов у вічність!», - зазначив Іван Гавенко.

Учасники художньої самодіяльності в своїх виступах донесли весь трагізм тих подій та сьогодення на сході України. У фойє районного Палацу культури всі бажаючі мали можливість переглянути літературу та фотоматеріали на тему: «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Ми ними пишаємося. Ми їх пам’ятаємо. І будемо пам’ятати їх завжди!

 

Небесній Сотні шана й молитви

Небесній Сотні шана й молитви

Небесній Сотні шана й молитви

Небесній Сотні шана й молитви

Небесній Сотні шана й молитви

 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання