Відбулася 43 сесія районної ради

Сьогодні, 24 лютого відбулося позачергове пленарне засідання сорок третьої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів заступник голови районної ради Іван Гавенко.

Розпочали роботу сесії з привітання депутата районної ради Надії Заїки з ювілейним днем народження. Заступник голови районної ради Іван Гавенко та в.о. голови районної державної адміністрації Андрій Петров щиро та сердечно привітали іменинницю, вручили пам’ятну адресу та квіти, побажали чудесного настрою, довгих років життя, невичерпного оптимізму і вічної молодості.

В роботі сесії взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Андрій Петров, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, працівники виконавчого апарату районної ради, редактор газети “Перемога”.

Передувало сесії засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, на якому детально були опрацьовані профільні питання.

До порядку денного сесії було внесено 12 питань, які потребували невідкладного обговорення та прийняття відповідних рішень. Депутати переважною більшістю голосів затвердили зміни до комплексної районної цільової програми для пільгових категорій населення на 2016-2020 роки та до рішення Краснопільської районної ради від 23.12.2019 “Про районний бюджет Краснопільського району на 2020 рік”, а також з метою підвищення якості надання медичних послуг внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 та наступні 2020-2021 роки. Далі районні обранці, розглянувши звернення Всеукраїнського Об’єднаного Штабу захисту Української Землі відносно приєднання до народної ініціативи про створення Єдиної національної програми реформування земельних відносин, прийняли рішення "Про приєднання громади Краснопільського району до народної ініціативи стосовно реформування земельних відносин". Окрім того розглянули блок майнових та інших питань.

На прикінці сесії Іван Васильович нагадав: "Відповідно до статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" депутати зобов’язані до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік".

Відбулася 43 сесія районної ради

Відбулася 43 сесія районної ради

Відбулася 43 сесія районної ради

Відбулася 43 сесія районної ради
Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання