Віталій Савоненко: “Переконаний, що тільки тісна співпраця дасть можливість кожному жителю району отримати якісні медичні послуги”

Сьогодні, голова районної ради Віталій Савоненко спільно з в.о. голови районної державної адміністрації Андрієм Петровим відвідали КНП “Краснопільська ЦРЛ” з метою визначення стану, обговорення перспектив розвитку комунального закладу та наповнення його матеріально-технічної бази.

Головний лікар Євген Івахненко ознайомив керівництво району з планом проведення робіт в УЗД кабінеті, ендоскопічному кабінеті, який повинен бути розміщений на першому поверсі поліклінічного відділення, а також проведеними ремонтними роботами в баклабораторії.

Голова районної ради Віталій Савоненко оглянув приймальне відділення КНП “Краснопільська ЦРЛ”, в якому також було проведено ремонтні роботи та здійснено заміну вхідних дверей, а також впевнився в належному забезпеченні всіма дезінфікуючими засобами, масками на інфекційному посту.

Оглянуто було керівниками стан приміщень для створення 10 хоспісних ліжок при терапевтичному відділенні, які б відповідали усім вимогам НСЗУ та обговорили створення паліативної виїзної бригади.

Поза увагою не залишилися і встановлені камери для відеонагляду на території лікарні, а також перспективи встановлення нових камер.

“Тільки тісна співпраця всіх гілок влади та спільні зусилля мешканців нашого району - є запорукою підвищення якості надання медичних послуг, створення сприятливих умов для профілактики, обстеження та лікування пацієнтів, а також зміцнення матеріально-технічної бази закладу охорони здоров’я”, - наголосив Віталій Савоненко.


Календар

«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання