Віталій Савоненко: “Рішення повинні прийматися не поспіхом, а відповідально та виважено”.

 Останнім часом в соціальних мережах активно обговорюється робота комунального некомерційного підприємства «Краснопільська центральна районна лікарня» Краснопільської районної ради. Однак, за браком інформації, окремі дописи мають неповний або взагалі спотворений зміст.

Сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко провів нараду з сільськими головами. На нараду також були запрошені в.о. голови районної державної адміністрації Андрій Петров, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук та головний лікар КНП «Краснопільська ЦРЛ» Євген Івахненко.

На порядок денний до розгляду було винесено питання функціонування комунального некомерційного підприємства в умовах децентралізації та його передачі у комунальну власність селищної ради, визначення механізму співфінансування.

За словами Віталія Савоненка, до районної ради надійшов лист від Краснопільської селищної ради щодо надання згоди на прийняття до комунальної власності КНП «Краснопільська ЦРЛ». Крім того, реформа децентралізації підходить до завершення, а тому необхідно вжити всіх заходів щодо стабільного функціонування медичного комунального підприємства для надання медичних послуг належної якості.

Також голова районної ради окремо зупинився на співпраці первинної та вторинної ланок медицини для покращення медичного обслуговування.

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук окреслив своє бачення розвитку медичної галузі. Головний лікар КНП «Краснопільська ЦРЛ» Євген Івахненко проінформував присутніх про роботу підприємства в умовах карантину та фінансування з Національної служби здоров`я України, відповів на питання.

Кожен сільський голова мав нагоду висловити своє бачення даного питання, однак загальна думка присутніх була одна – підтримати винесення даного питання на чергову сесію для прийняття відповідного рішення.

«Рішення повинні прийматися не поспіхом, а відповідально та виважено”, - зазначив голова районної ради Віталій Савоненко.

 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання