Відбулася 46 сесія районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 17 червня, відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Віталій Савоненко.

Передувало сесії засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, на якому детально були опрацьовані профільні питання. А також відбулося засідання президії, члени якої розглянули та погодили порядок денний сесії районної ради.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Руслан Сіренко, його перший заступник Андрій Петров, сільські голови, Краснопільський селищний голова, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, працівники виконавчого апарату районної ради та редактор ТОВ “Краснопільська газета “Перемога”.

На початку засідання Віталій Савоненко представив районним обранцям новопризначеного голову Краснопільської районної державної адміністрації Руслана Сіренка, який висловив сподівання на тісну співпрацю та діалог з депутатським корпусом щодо вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

До порядку денного було внесено 10 питань, які потребували невідкладного обговорення та прийняття відповідних рішень. Депутати одноголосно затвердили зміни до програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки та до рішення Краснопільської районної ради від 23.12.2019 “Про районний бюджет Краснопільського району на 2020 рік”.

А також, з метою забезпечення якості надання медичних послуг жителям Краснопільського району, передали зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП “Краснопільська ЦРЛ” та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради. Депутатів хвилювало питання щодо забезпечення вторинної медицини кваліфікованими спеціалістами, виконання умов укладених раніше договорів з лікарнею. Винесенню цього питання на пленарне засідання передувало його обговорення з сільськими головами та селищною радою. Краснопільський селищний голова запевнив присутніх, що буде зроблено все, щоб заклад мав перспективу.

“Кожен повинен турбуватися про своє здоров’я, адже це перша і найважливіша потреба людини. Наразі завдання всіх гілок районної та селищної влади полягає у тому, щоб зберегти медичну галузь району та забезпечити функціонування первинної і вторинної ланки, як єдиного злагодженого механізму. Переконаний, що в медичному закладі повинен бути генеральний директор, який керуватиме виробничо-господарською та фінансово-економічною діяльністю закладу, реалізуватиме довгострокову стратегію розвитку закладу на основі потреб громади та ринкової ситуації. А також медичний директор, який здійснюватиме керівництво закладом у порядку делегованих йому керівником повноважень з медичних питань. Потрібно прикласти максимум зусиль для покращення надання медичних послуг. Тільки тісна співпраця всіх ланок медичної галузі є запорукою підвищення якості надання медичних послуг, створення сприятливих умов для профілактики, обстеження та лікування пацієнтів, а також зміцнення матеріально-технічної бази закладу охорони здоров’я”, - зазначив Віталій Олексіййович.

Окрім того розглянули блок майнових та земельних питань, а саме: надали КНП “Краснопільська ЦРЛ” у зв’язку з пошкодженням майна внаслідок пожежі та неможливістю відновлення об’єкта, згоду на списання з балансу будівлі гуртожитку та дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Перемоги, 24 (площею 20 кв.м). У зв’язку з припиненням освітньої діяльності закладу та відповідно до Закону України “Про загальну середню освіту” було прийнято рішення “Про припинення Краснопільської вечірньої школи Краснопільської районної ради Сумської області шляхом ліквідації”. Депутати погодили проєкти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт Краснопілля Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області та встановлення (зміни) меж с. Тур’я Краснопільської селищної ради Краснопільського району Сумської області. Були внесені зміни до рішення районної ради сьомого скликання від 07.08.2019 “Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району Тур’янського навчально-виховного комплексу Краснопільської районної ради Сумської області у комунальну власність Краснопільської селищної ради” та до рішення районної ради сьомого скликання від 20.12.2018 “Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району КНП “Краснопільський РЦПМСД” та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради”.

Наприкінці засідання Віталій Савоненко подякував всім присутнім за плідну роботу та побажав доброго настрою і міцного здоров’я.

 

 

Відбулася 46 сесія районної ради сьомого скликання

 

Відбулася 46 сесія районної ради сьомого скликання

 

Відбулася 46 сесія районної ради сьомого скликання

 

Відбулася 46 сесія районної ради сьомого скликання

 

Відбулася 46 сесія районної ради сьомого скликання

 

Відбулася 46 сесія районної ради сьомого скликання

 

Відбулася 46 сесія районної ради сьомого скликання 


Календар

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання