Голова районної ради Віталій Савоненко взяв участь у зустрічі зі співробітниками Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

1 липня у Конгрес-центрі СумДУ відбулася дружня зустріч «Ми і партнери: разом 5 років», в якій взяли участь голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, декан юридичного факультету СНАУ, професор, доктор юридичних наук Світлана Запара, сільсько-господарський дорадник України з питань економіки Сергій Саєнко, заслужений журналіст України Алла Федорина, представники ЗМІ, інші гості.

П’ять років тому відкрився Сумський місцевий центр, до складу якого входить центральний офіс у Сумах, а також Білопільське, Краснопільське та Путивльське бюро правової допомоги. Бюро у Краснопіллі очолює Куцеренко Сергій Юрійович. Послуги центру затребувані, а безоплатна правова допомога - актуальна, тому кількість клієнтів постійно зростає. За роки свого функціонування центр прийняв 23 805 осіб, розглянув 34 352 звернення, надав близько 27 800 правових консультацій.

Дружня зустріч - це хороша можливість подякувати за плідну співпрацю, ще раз обговорити актуальні питання взаємодії з партнерами та плани на майбутнє. Тож саме таку форму спілкування обрали співробітники центру для підбиття підсумків п'ятирічної роботи та співпраці з партнерами. Директор центру Валентина Трошечко подякувала за співпрацю партнерам: органам місцевого самоврядування, виконавчої влади, об’єднаним територіальним громадам, громадським організаціям.

Учасники зустрічі зі свого боку поділилися думками про важливість надання безоплатної правової допомоги. Голова Краснопільської районної ради В.О. Савоненко зазначив: «Правова допомога за ці роки стала важливим фактором не лише у вирішенні правових проблем наших людей, а й стала джерелом знань про права та обов’язки громадян».

Про проекти, здійснені спільно з центром, розповіла голова ТО «Сумське громадське коло» Ніна Чернявська.

Центр БВПД вручив партнерам листи подяки та висловив сподівання на подальшу спільну роботу.

Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання