Віталій Савоненко здійснив робочий візит до Славгородської сільської ради

Сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко здійснив робочу поїздку до Славгородської сільської ради, де оглянув реалізацію соціальних ініціатив ТОВ АФ «Родина» по облаштуванню спортивного, дитячого майданчиків в селі Порозок та їх ландшафтного оформлення.

Директор ТОВ «Родина», депутат районної ради Вячеслав Тимошенко поділився власним баченням організації дозвілля молоді в селі та провів невеличку екскурсію спортивним майданчиком з вуличними тренажерами, який за кошти товариства установлено в центрі села.

Цю ініціативу активно підтримала молодь і сьогодні на облаштованому майданчику з нічним освітленням навіть темної пори активно займаються атлетичними вправами.

Керівництво сільськогосподарського товариства чудово розуміє, що необхідно вкладати кошти і в розбудову інфраструктури села. Слід зазначити, що до створення паркової зони в свій час долучився і Віталій Савоненко, який подарував та прийняв участь у висадці дерев сумах біля спортивного майданчика.

“Сільські діти повинні мати можливість проводити свій відпочинок активно, і вуличні тренажери для цього є найкращим засобом. Дуже добре, що і для найменших створені умови на дитячому майданчику. Варто відзначити, що все більше наші села набувають європейського вигляду”,- зазначив Віталій Савоненко.

 

  


Календар

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання