Віталій Савоненко: “Підводимо підсумки роботи Краснопільської районної ради сьомого скликання”

У 2020 році завершує свою роботу Краснопільська районна рада сьомого скликання. Я, як голова районної ради, та депутатський корпус завжди були в руслі всіх подій. Депутати нашої ради представляють вісім різних політичних сил, однак мені вдалося консолідувати сили і керуватись головним: інтересами жителів усіх територіальних громад району. Жодного рішення, що було на часі, рада не відклала, що свідчить про політичну зрілість та виваженість нашого депутатського корпусу.

Діяльність сьомого скликання була дуже непростою. Це, зокрема, продовження процесу об’єднання територіальних громад, проведення медичної реформи, складна економічна ситуація в державі, законодавча та нормативна неврегульованість роботи органів місцевого самоврядування. Незважаючи на складні політичні та державотворчі процеси, робота районної ради у звітному періоді була злагодженою та конструктивною.

Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада проводить свою роботу сесійно. Протягом всього скликання проведено 48 сесій, на яких розглянуто 698 питань, по кожному з яких прийнято відповідні рішення. Депутати районної ради значну увагу приділяли бюджетному процесу, зокрема – пошуку додаткових джерел наповнення дохідної частини, забезпеченню максимально ефективного використання бюджетних коштів. Пріоритетним напрямком нашої роботи було прийняття низки районних програм, спрямованих на підвищення соціально-економічного, культурного розвитку Краснопільського району та внесення до них відповідних змін.

Варто відзначити, що важливі рішення прийняті у сфері охорони здоров’я з метою реалізації медичної реформи на території нашого району. Зокрема, було реорганізовано медичні заклади первинної, вторинної ланок та передано у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

Якщо аналізувати за кількістю прийнятих рішень районною радою, то хочеться відзначити, що найбільше з них стосується питань спільної власності територіальних громад Краснопільського району. Основною метою щодо управління об’єктами комунальної власності є підвищення ефективності їх використання.

Незважаючи на те, що в районі утворено дві ОТГ, районна рада, як і раніше, представляє інтереси усіх жителів району, незалежно від їхнього місця проживання. Переконаний, якщо до справи ставитися відповідально, незалежно від політичних чи особистих уподобань, то можна досягти визначеної мети.

 


Календар

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання