Відбулася сорок дев’ята сесія районної ради під головуванням Віталія Савоненка.

Сьогодні під головуванням Віталія Савоненка відбулося пленарне засідання сорок дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання.

Передувало сесії засідання президії, члени якої розглянули та погодили порядок денний сесії районної ради. А також відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Віталій Савоненко вручив грамоту голови Сумської обласної ради депутату районної ради Сергію Кононенку за особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, становлення і розвиток територіальної громади, активну громадську і волонтерську діяльність, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Також Віталій Олексійович подякував всім депутатам за відповідальне ставлення щодо виконання своїх повноважень.

До порядку денного сесії було внесено 10 питань. Депутати одноголосно внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 рок, затвердили звіт про виконання районного бюджету Краснопільського району за 9 місяців 2020 року та внесли до нього зміни. Надали згоду на повернення залишку коштів по Краснопільській районній виборчій комісії. Затвердили статути Мезенівського навчально-виховного комплексу, Славгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області. На підставі особистої заяви, звільнили з посади директора Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жаботинської О.В. Припинили шляхом ліквідації юридичну особу – Краснопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та передали зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району рухомого майна Краснопільського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді у комунальну власність Краснопільської селищної ради.

Наприкінці сесії голова районної ради Віталій Савоненко нагадав депутатам про необхідність суб’єкта декларування, який припиняє свою діяльність, не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, повинен подати декларацію перед звільненням. Декларація «перед звільненням» охоплює період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

 

Відбулася сорок дев’ята сесія районної ради під головуванням Віталія Савоненка.

 

Відбулася сорок дев’ята сесія районної ради під головуванням Віталія Савоненка.

 


Календар

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання