Є бажання в депутати, та немає працювати

Такими римованими рядками можна охарактеризувати ступінь дисципліни і відповідальності окремих депутатів, явку на пленарне засідання сорок п’ятої сесії районної ради шостого скликання. Через таку позицію окремих народних обранців районного парламенту ледь не зірвалося проведення сесії.

Голова районної ради Віталій Савоненко не залишив без реагування подібний факт і нагадав депутатам про дотримання дисципліни та обов’язків народного обранця.

На сесії були присутні депутат обласної ради Світлана Швець, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, голови місцевих рад, керівники правоохоронних органів. Перед початком пленарного засідання присутні вшанували хвилиною мовчання воїнів-патріотів, які загинули, захищаючи суверенітет і незалежність Вітчизни, наше мирне майбутнє.

Першим на сесії розглянули питання про звіт голови районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2015 рік та делегованих районною радою повноважень. Юрій Яремчук детально проінформував про зроблене в промисловості, аграрному секторі, соціальній сфері, зокрема в освітній, медичній галузях, культурі, спорті. Розповів про запровадження енергозберігаючих технологій, переведення об’єктів соціальної сфери на альтернативні види палива в тому числі за рахунок участі у всеукраїнських та зарубіжних програмах.

Проте станом на серпень поточного року існує ряд проблемних питань, і головне з них незабезпеченість по зведеному районному бюджету в сумі майже 8 млн. гривень. Зусилля органів влади району спрямовані на те, щоб цю зняти цю проблему до кінця року шляхом пошуку додаткових фінансових надходжень, залучення їх ззовні, економії та перерозподілу коштів, підкреслив керівник району Юрій Яремчук та закликав до спільної роботи в своєму районному домі.

Всього сесія заслухала та обговорила 18 питань, серед яких затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року та внесення змін до нього.

Прокурор району, молодший радник юстиції Олександр Плескач прозвітував про стан законності, боротьби зі злочинністю та результати діяльності прокуратури Краснопільського району за 2015 рік. Відповів на запитання депутатів стосовно реформування органів прокуратури і зокрема в нашому районі.

Також були заслухані інформації про виконання районних програм «Молодь Краснопільщини», протидії захворюванню на туберкульоз, внесено зміни до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей.

Районні обранці затвердили Положення «Про Краснопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», План діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів, ряд звітів про незалежну оцінку комунального майна та розглянули питання пов’язані з передачею майна в оренду.

Депутати схвалили рішення про внесення змін до складу постійних комісій районної ради, а головою постійної комісії з питань бюджету обрали Олексія Мірошниченка.

З усіх питань прийняті відповідні рішення.

 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання