Відбулось друге пленарне засідання першої сесії районної ради

Друге пленарне засідання першої сесії Краснопільської районної ради сьомого скликання було надзвичайно насиченим, адже на порядок денний виносилося 29 питань. Для попереднього їх узгодження о 9 годині ранку депутати зібралися на загальні збори де в ході дискусії вирішували питання кількісного складу депутатських груп, назв постійних комісій, їх персональний склад і деякі інші організаційні та робочі моменти.

І вже на пленарному засіданні, яке розпочалося о 10 годині, перейшли безпосередньо до розгляду сесійних питань. Районні обранці затвердили Регламент ради сьомого скликання, Положення про постійні комісії, їх, до речі стало чотири замість п′яти, склад президії, програму соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників АТО, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік та до рішення районної ради “Про районний бюджет Краснопільського району на 2015 рік”, розглянули земельні питання та блок питань комунальної власності.

Відбулась процедура обрання заступника голови районної ради сьомого скликання. Користуючись своїм правом голова районної ради Віталій Савоненко, як і на першому пленарному засіданні запропонував кандидатуру Григорія Маслюка, представника політичної партії “Українське об’єднання патріотів – УКРОП”. Але і цього разу він не зміг набрати потрібної кількості голосів.

Тому до цього питання депутати повернуться на наступній сесії районної ради.

Віталій Олексійович також зачитав повідомлення про утворення в раді депутатської фракції ″Всеукраїнського об′єднання ″Батьківщина″ головою якої обрано Любов Кононенко.


Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання