Відбулось засідання президії районної ради

21 грудня під головуванням очільника районної ради Віталія Савоненка відбулося перше засідання президії районної ради сьомого скликання. Спочатку Віталій Савоненко ознайомив з порядком денним засідання, потім президія районної ради погодила дату проведення другої сесії районної ради сьомого скликання.

Під час обговорення пропозицій до порядку денного сесії голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності Любов Капинус зазначила про необхідність розроблення заходів в програмі соціально-економічного розвитку Краснопільського району на 2016 рік щодо забезпечення життєдіяльності редакції районного радіомовлення «Вісті Краснопільщини». Голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього природного середовища Віктор Мороз проінформував про виїзне засідання постійної комісії при вивченні питання про погодження проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж населеного пункту село Барилівка Сінніської сільської ради. Член президії районної ради, голова райдержадміністрації Юрій Яремчук повідомив присутніх про завершення підготовки програми економічного то соціального розвитку району на 2016 рік, яку він буде презентувати районним обранцям на черговій сесії з використанням мультимедійного обладнання.

Президією було детально розглянуто і погоджено кожне питання порядку денного наступної сесії та затверджено її регламент.

Голова районної ради Віталій Савоненко вкотре наголосив на тому, що проекти рішень з усіх питань внесених на розгляд сесій заздалегідь розміщені на офіційному сайті районної ради, як того вимагає законодавство, окрім того виконавчим апаратом буде започатковано розсилку цих документів на електронні поштові скриньки депутатів.

 

 

 

 


Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання