Відбулась друга сесія районної ради

23 грудня під головуванням Віталія Савоненка відбулась друга сесія районної ради сьомого скликання, в якій взяли участь 33 депутати районної ради, депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук, його заступники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, правоохоронних органів, сільські, селищні голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку сесії керівники районної ради та райдержадміністрації Віталій Савоненко та Юрій Яремчук виконали приємну місію, нагородили грамотою та медалями футбольну команду «Явір», яка стала бронзовим призером першості області з футболу серед команд другої групи. Почесною грамотою Сумської обласної ради також відзначено Самотоївського сільського голову Івана Перерву.

Голова районної ради зачитав повідомлення про утворення депутатської фракції «СОЛІДАРНІСТЬ» в Краснопільській районній раді.

До порядку денного пленарного засідання було внесено 15 питань, які потребували невідкладного обговорення та прийняття відповідних рішень. Районні обранці затвердили районну програму економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2016 рік, яку презентував голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук, прийняли районний бюджет на 2016 рік та внесли зміни до бюджету поточного року. Також було заслухано хід виконання програми зайнятості населення району на період до 2017 року.

Сіннівський сільський голова Олександр Гуков втретє вніс на погодження проект землеустрою щодо встановлення і зміни меж населеного пункту село Барилівка Сіннівської сільської ради, з врахуванням пропозицій постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього природного середовища, з якими присутніх ознайомив голова комісії Віктор Мороз депутати прийняли позитивне рішення.

Цього ж дня депутати затвердили ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, надали центральній районній лікарні дозвіл на списання з балансу основних засобів. Голова районної ради Віталій Савоненко прозвітував про виконання плану роботи районної ради на2015 рік та план роботи ради на 2016 рік, який було прийнято.

Шляхом таємного голосування заступником голови районної ради обрано Івана Васильовича Гавенка, за нього свої голоси віддали 25 депутатів із 30 присутніх на момент голосування.

По завершенню роботи сесії голова районної ради Віталій Савоненко привітав депутатів, а в їх особі і всю районну територіальну громаду, присутніх в залі із наступаючими новорічними святами. Побажав міцного здоров’я, сповнення надій на кращу долю, на щастя, добробут, мир, злагоду і процвітання.

 

 


Календар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання