Голова районної ради Віталій Савоненко провів прийом громадян Самотоївської сільської ради

Рішенням районної ради сьомого скликання визначено перший вівторок кожного місяця – єдиним днем прийому громадян за місцем їх проживання депутатами районної ради.

Сьогодні голова районної ради Віталій Савоненко провів виїзний прийом громадян. В Самотоївській сільській раді він поспілкувався з сільським головою Іваном Перервою, директором загальноосвітньої школи Тетяною Кравченко та завідувачем Глибнянського фельдшерського пункту, депутатом районної ради Ніною Пушкар. Обговорили питання підвезення учнів до навчального закладу, їх харчування, забезпечення дровами.

В ході зустрічі з мешканцями села Глибне, що відбулась в приміщенні фельдшерського пункту піднімалися питання освітлення вулиці Авраменка, забезпечення скрапленим газом, передачі будівлі школи у власність сільської ради, заміни вікон в бібліотеці, тощо.

В ході зустрічі обговорили тему децентралізації влади та добровільного об’єднання громад, необхідності проведення консультацій з громадськістю, слухань, обговорень.

На окремі питання, які порушувались на виїзному прийомі громадян, роз’яснення надані безпосередньо на місці, а решту - взято під особистий контроль головою районної ради.

 


Календар

«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання