На Дні контролю заслухано про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Краснопільському районі на 2013-2016 роки

На Дні контролю при голові районної ради 12.01.2016 року заслухано “Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Краснопільському районі на 2013-2016 роки.″ З інформацією по даному питанню виступив Іван Матлахов - начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. Він детально зупинився на всіх шести напрямках програми, адже нею передбачено залучення до участі занять спортом всіх верств населення. Відзначив також, що у 2015 році для більшості загальноосвітніх навчальних закладів, завдяки зусиллям сільських, селищних рад, залучених та спонсорських коштів було придбано спортивну форму, інвентар та обладнання. Для зміцнення та оновлення матеріально-технічної бази Краснопільської ДЮСШ, було придбано волейбольні та футбольні м’ячі, лижеролери, волейбольні сітки, проведено ремонт спортивної зали, будівлі на стадіоні “Явір”, яке використовується для лижного відділення. Для якісної підготовки футбольного поля до змагань, Краснопільська селищна рада подарувала газонокосарку.

Надзвичайно активною є діяльність клубу любителів бігу “Явір”. Перелік їх легкоатлетичних пробігів велика, але як зазначив Іван Михайлович, найбільше хотілося б відмітити осінній напівмарафон “Здоров׳я” присвячений пам’яті Чемпіона України Миколи Литвиненка, в якому прийняли участь близько 70-ти чоловік в різних вікових категоріях. Його учасниками були бігуни з міста Охтирки, Сум та Харкова. З не олімпійських видів спорту в районі були проведені змагання з гирьового спорту, шахів, футзалу. 12 грудня 2015 року в смт Краснопілля вперше було проведено Першість смт Краснопілля з класичного та екіпіровочного жиму штанги лежачи. Окремими напрямками виділені у Програмі розвиток лижного спорту, футболу та футзалу. Збірна команда нашого району з лижних гонок є постійним учасником всеукраїнських та обласних змагань. Так переможцями та призерами змагань були: Катерина Свинаренко, Дмитро Дерев׳янченко, Владислав Мігаль, Марина Мигаль, Єва та Валерія Мартиненко, Єгор Пацюк, Олег Міщенко.

Протягом 2015 року 2 команди Краснопільської ДЮСШ з футболу у двох вікових групах (2000р.н. та 2002р.н.) приймали участь в обласному етапі Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги. (До речі, чемпіонат ще триває). А футбольна команда нашого району “Явір” у 2015 році приймала участь в обласних змаганнях з футболу серед дорослих та піднялася на бронзову сходинку.

На жаль, зазначив Іван Михйлович, з районного бюджету на виконання заходів програми було виділено лише 10тис.грн. із запланованих майже 1млн. грн.. Через відсутність фінансування з 01.01.2015 року призупинено функціонування спортивного товариства “Колос”. Тренерський склад товариства переведено до Краснопільської ДЮСШ. Болючим залишається і недостатнє фінансове забезпечення збірної команди району з лижних гонок (екіпіровка, парафін, мастила-прискорювачі для підготовки лиж). Але в цілому можна сказати, що в районі ведеться плідна робота щодо пропаганди здорового способу життя, пропаганди спорту.

Підводячи підсумок Дня контролю Віталій Савоненко, голова районної ради висловив слова подяки всім спонсорам, небайдужим людям, сільським, селищним головам, депутатам обласної ради за надання фінансової і спонсорської допомоги. Об׳єм проведених робіт дійсно вражає, зазначив Віталій Олексійович. У відремонтованій спортивній залі у нас висить табло, яким не кожен район може похвастатися. В проекті є побудова нового майданчика для заняття з футболу. Велика гордість пронизує душу і за наших славних земляків - спортсменів. А великий спорт – починається з шкільної парти. Голова ради наголосив, що Програма дієва, є позитивні результати, а також подякував Івана Михайловича, а в його особі всіх причетних за плідну працю.

 На Дні контролю заслухано про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Краснопільському районі на 2013-2016 роки


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання