Районна влада приділяє увагу розвитку матеріально-технічної бази культурних та освітніх закладів

Культура - справжній оберіг нації. Завдяки пісні ми виживаємо у найскладніших життєвих ситуаціях, зберігаємо власну автентичність і генофонд нації. Дуже важливо не лише насолодитися майстерністю виконання пісень, танцювальних композицій, а й посидіти під час концерту чи іншого масового заходу у прекрасному глядацькому залі, провести дозвілля у естетичному сучасному культосвітньому закладі з чудовим вбранням сцени, освітленням, костюмами самодіяльних аматорів. Тому важливу увагу районна влада приділяє розвитку матеріально-технічної бази культурних та освітніх закладів. Так, в 2015 році було виділено значні кошти з районного бюджету на зміцнення матеріально-технічної бази ряду цих об’єктів. На ці цілі витрачено майже 200 тисяч гривень коштів районного бюджету.

 

6 січня голови районної ради та райдержадміністрації Віталій Савоненко Юрій Яремчук разом із заступником голови райдержадміністрації Іриною Юхтою побували у Центрі дитячої та юнацької творчості, де ознайомилися з оновленою матеріально-технічною базою закладу. Вони оглянули новопридбані стільці, обладнання для сцени, цікавилися з якими ще проблемами стикається заклад. Найближчим часом планується провести косметичний ремонт сцени та оновити інвентар у кабінетах хореографії Краснопільського Центру дитячої та юнацької творчості. У районному Палаці культури керівники району мали змогу оцінити нове освітлення сцени, що суттєво відрізняється від колишнього застарілого обладнання, до того ж, ще й досить енергозатратного. Крім цього, було ще придбано нові акустичні колонки, мікрофон, мікшер, сценічні костюми.

 

Зміцнилася також матеріально-технічна база і Краснопільської ДЮСШ, зокрема, було придбано лижі, лижні палиці, шахові фігури, дошки, м’ячі футбольні, сітки на ворота, маніжки для тренування тощо. Оновлений спортивний інвентар продемонстрував директор Краснопільської дитячо-юнацької спортивної школи Володимир Мигаль.

 

Органи місцевого самоврядування і виконавчої влади району не збираються зупинятися на досягнутому, і в подальшому планують докладати зусиль для створення комфортних умов проживання та дозвілля мешканців районної територіальної громади.

 


Календар

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання