Відбулося засідання постійної комісії

Сьогодні,17 лютого, на робоче засідання зібралися депутати профільної комісії Краснопільської районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров׳я та соціального захисту населення.

Вони розглянули 5 питань запланованих до розгляду на черговій сесії, що входять до компетенції їх комісії, а саме: про виконання програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, про затвердження Статуту, Положення та Структури Краснопільської ЦРЛ у новій редакції, про перейменування структурного підрозділу сільської лікарської амбулаторії с.Осоївка та внесення змін до організаційної структури КЗ “Краснопільський РЦПМСД”.

Сергій Ткаченко, в.о лікаря-онколога Краснопільської центральної районної лікарні, детально інформував присутніх депутатів по першому питанню. Він зокрема зауважив, що фінансування заходів програми було вкрай незадовільним, і ті мізерні суми, що виділялися , мало що вирішували. На сьогоднішній день у лікарні катастрофічно не вистачає потрібного обладнання , яке б допомагало виявляти онкозахворювання на більш ранніх стадіях. Окрім того, протягом багатьох років у районі не вирішується питання функціонування комунальної аптеки, яка б мала ліцензію на відпуск психотропних, знеболюючих препаратів. Сергій Дмитрович відзначив також дуже низький рівень відповідальності жителів району до щорічного проходження медичних оглядів, флюорографічних обстежень. Здебільшого, це здійснює та категорія населення, від яких вони вимагаються по роду своєї діяльності, чи професії.

Надія Рощик, заступник головного лікаря ЦРЛ та Валентина Масалітіна, головний лікар КЗ “Краснопільський РЦПМСД”, відповідно проінформували депутатів, чим саме викликана необхідність затвердження установчих документів у новій редакції та внесення до них змін.

Без суттєвих зауважень депутати прийняли рішення: рекомендувати дані питання винести на розгляд чергової сесії районної ради.

В роботі комісії взяв участь заступник голови районної ради Іван Гавенко.Відбулося засідання постійної комісії

 


Календар

«    Серпень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання