Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності

23 лютого 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, яку відкрила і вела Любов Капинус. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко, голова Краснопільської райдержадміністрації Юрій Яремчук, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Хрупа, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Валентина Лютенко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Котов, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Матлахов, керівники окремих підприємств та організацій району.

У ході роботи комісії депутати заслухали звіт голови районної державної адміністрації, звіт про виконання районного бюджету Краснопільського району на 2015 рік, інформацію про внесення змін до рішення Краснопільської районної ради від 23.12.2015 “Про районний бюджет Краснопільського району на 2016 рік”.

Також розглянули звернення Краснопільської райдержадміністрації щодо виділення коштів з районного бюджету на придбання програми автоматизованої обробки звернень громадян “Єдина технологія” та звернення ПАТ “Українська залізниця” про компенсацію за перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом.

Комісією схвалено питання про передачу приміщення Глибнянської ЗОШ І ступеня до комунальної власності Самотоївської сільської ради і передачу трактора Т-40 до комунальної власності Угроїдської селищної ради.

Члени постійної комісії активно обговорили та рекомендували на затвердження чергової сесії питання про укладення контрактів на новий термін з:

- директором Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександром Демченком;

- директором комунального підприємства “Районне архітектурно-планувальне бюро” Миколою Іваненком.

- редактором районного радіомовлення “Вісті Краснопільщини” Іриною Мироненко.

Було розглянуто питання про продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району, укладених між Краснопільською районною радою і ПАТ НАСК “Оранта” та Краснопільською районною радою і ОП “Краснопільська друкарня”.

Засідання комісії супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного в результаті якого проекти рішень було рекомендовано винести на розгляд пленарного засідання чергової сесії.

 

 

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності

 


Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання