Благоустрій селища на контролі у районній раді

На Дні контролю при голові районної ради 14 квітня заслухано питання «Про стан справ по благоустрою і вивезення твердих побутових відходів на території Краснопільської селищної ради». З інформацією з даного питання виступили заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Краснопільської селищної ради Іван Голуб та в.о. начальника Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці Світлана Моголенець. Була запрошена начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури Краснопільської районної державної адміністрації Інна Лісун.

Зокрема, Іван Голуб зупинився на заходах по благоустрою, які проводить селищна рада, а саме: закуплене вапно для побілки бордюр, підприємства та організації включилися в роботу щодо приведення в належний стан закріплених територій. В той же час ще є ряд питань, що потребують негайного вирішення.

Інна Лісун звернула увагу на приведення в належний санітарний стан зупинки та територій навколо неї по вулиці Сумській.

Світлана Моголенець проінформувала присутніх про вивезення твердих побутових відходів на території селища. Так, на обслуговуванні Краснопільської ЖЕД знаходиться 23 баготоповерхових будинків загальною площею 17964 кв.м. Також заключені договори на вивезення ТПВ по 34 вулицях та провулках, якими охоплено 1250 будинків. Згідно графіка, тверді побутові відходи вивозяться кожного вівторка, середи та п`ятниці.

Одним з проблемних питань є заборгованість по сплаті квартирної плати, яка станом на 1 квітня 2016 року склала 32,7 тис.грн.

Також є нагальна потреба щодо придбання нового автомобіля для своєчасного вивезення відходів.

Підводячи підсумок Дня контролю, Віталій Савоненко висловив ряд критичних зауважень щодо благоустрою селища та наголосив на безумовному виконанні заходів щодо приведення території в належний санітарний стан і своєчасному вивезенні твердих побутових відходів.

 

Благоустрій селища на контролі у районній раді

 

 


Благоустрій селища на контролі у районній раді

 

 


Благоустрій селища на контролі у районній раді

 Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання