СПОРУДЖУЄТЬСЯ МІНІ-ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

Як вже раніше повідомлялося, що на п’ятій сесії районної ради сьомого скликання депутати одноголосно надали дозвіл відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської райдержадміністрації на проведення комплексу робіт по будівництву міні-футбольного майданчику із штучним покриттям на стадіоні «Колос».

З пропозицією про спорудження цього спортивного об’єкта за власний рахунок у Краснопіллі звернулася Всеукраїнська спортивна громадська організація «Федерації футболу України».

Відрадно, що цей потрібний і важливий об’єкт спортивної інфраструктури не вартуватиме району ні копійки. Це своєрідний подарунок Краснопільщині, яка має славні фізкультурно-спортивні традиції. Потрібно сказати, що такий міні-футбольний майданчик із штучним покриттям, який зводиться у нас, є не в усіх великих містах України. Звістку про його спорудження схвально зустріли жителі району. Та, нажаль, спостерігаючи за будівництвом міні-футбольного майданчика, окремі Краснопільчани думають, що він споруджується за кошти Краснопільської селищної ради і поширюють таку думку серед інших односельців. Таким хочеться ще раз повідомити, що він споруджується за кошти Всеукраїнської громадської організації «Федерації футболу України. І жодної гривні ні з селищного, ні з районного бюджету на його будівництво не буде витрачено.

Цей футбольний майданчик із штучним покриттям став загально-районним будівельним об’єктом. На його спорудження залучається техніка з різних підприємств, організації району. Це зокрема ТОВ «Теплоенерго», ТОВ «Колос», ФП «Злак», ТОВ «Ряснянське», ТОВ «Думівське», ТОВ «Хвиля» та інші. Постійний контроль за ходом будівництва здійснює районна влада, надаючи необхідну допомогу і сприяння. У день, коли на цьому будівельному об’єкті побував наш кореспондент, тут укладався щебінь. Старанно працював на його завантаженні тракторист навантажувача філії «Краснопільський райавтодор» Макаренко В.І., а на перевезенні щебеню водій ТОВ АФ «Хвиля» С.О. Лизогуб. – Мені приємно брати участь у спорудженні футбольного майданчика, говорить Сергій Олексантрович. – Це дуже добре, що ми матимемо такий сучасний спортивний об’єкт у Краснопіллі. Він слугуватиме багатьом поколінням любителів спорту.

- Відрадно, що сподівання районної влади, які були не один рік, сьогодні втілюються у практичну площину. Будівництво цього міні-футбольного майданчику є результатом тісної співпраці райдержадміністрації, районної ради та Федерації футболу України, зокрема за сприянням керівника земляцтва Краснопільчан у м. Київ Валерія Фоменка. Наше завдання, як влади створити найкращі умови для продовження славних спортивних традицій Краснопільщини і створення однієї з найкращих баз дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, - резюмували керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко.

 

СПОРУДЖУЄТЬСЯ МІНІ-ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

 

СПОРУДЖУЄТЬСЯ МІНІ-ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання