Відбулися засідання постійних комісій районної ради

З метою вивчення і підготовки питань для розгляду на черговій сесії районної ради відбулося засідання постійних комісій.

Так, 15 квітня на своє засідання зібралися депутати постійної комісії Краснопільської районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров`я та соціального захисту населення.

Було розглянуто 4 питання, що входять до компетенції даної комісії, зокрема: «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 рік, «Про внесення змін та доповнень до районної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки», «Про внесення змін та доповнень до районної програми на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам`яті загиблих», «Про затвердження положення та структури Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

В.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Тамара Ткаченко проінформувала присутніх, що з метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої роботи з учнівською молоддю під час літніх канікул при загальноосвітніх закладах щорічно організовують свою роботу 20 пришкільних таборів, 2 табори праці та відпочинку та 2 профільних табори.

Начальник управління соціального захисту районної державної адміністрації Віктор Котов проінформував присутніх, про актуальність внесення змін до районних програм. Зокрема, внесеними змінами до програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки запроваджуються компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування у міжміському внутрішньообласному сполученні в Сумській області.

Також в районну програму на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам`яті загиблих вносяться зміни щодо здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд інвалідам війни та учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на міжміських маршрутах у міжобласному та внутрішньообласному сполученнях.

При обговоренні даного питання голова районної ради Віталій Савоненко акцентував увагу доповідача щодо залучення коштів сільських та селищних бюджетів до виконання заходів даних програм.

Директор Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надав інформацію щодо внесених змін до положення та структури вищезазначеного закладу.

Депутати одноголосно прийняли рішення щодо винесення даних питань на розгляд чергової сесії.

Згідно плану роботи 18 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, звязку та охорони навколишнього середовища.

Начальник відділу Держгеокадастру у Краснопільському районі Олексій Чепусенко детально проінформував присутніх депутатів про стан використання земель сільськогосподарського призначення державної власності та проектних доріг на території Краснопільського району, детально зупинився на проблемних питаннях та можливих шляхах їх вирішення.

Депутати розглянули та прийняли активну участь у обговорення питання «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж населеного пункту село Барилівка Сіннівської сільської ради Краснопільського району Сумської області».

Також розглянуто питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки».

За результатами обговорення було рекомендовано винести на розгляд пленарного засідання чергової сесії.

На робочому засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та комунальної власності, яке відбулося в той же день, депутати розглянули ряд важливих питань

Так, заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Лютенко доповіла про затвердження звіту про виконання районного бюджету Краснопільського району за 1 квартал 2016 року та внесення змін до рішення Краснопільської районної ради від 23.12.2015 «Про районний бюджет Краснопільського району на 2016 рік».

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Віталій Расторгуєв проінформував присутніх про внесення змін та доповнень до «Програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району» у зв`язку з участю району у проектах Державного фонду регіонального розвитку.

Також на даному засідання було заслухано звіт голови районної ради Віталія Савоненка про здійснення виконавчим апаратом районної ради державної регуляторної політики за 2015 рік.

Про рішення зборів трудового колективу КП «Редакція Краснопільської районної газети «Перемога» щодо реформування проінформував редактор газети Олександр Цилюрик.

На засіданні також було розглянуто ряд звернень Краснопільської районної державної адміністрації щодо виділення коштів з районного бюджету, майнові питання та деякі регуляторні акти.

Депутати даної комісії активно прийняли участь у обговорення питань та рекомендували розглянути їх на пленарному засідання сесії.

 

19 квітня на засіданні постійної комісії районної ради мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку було розглянуто питання «Про комплексну районну програму «Забезпечення виконання прзову громадян на строкову військову службу, сприяння військовим формуванням, розташованим на території району у проведенні заходів з оборони та мобілізації на 2016-2020 роки». Микола Заруцький, начальник відділення військового обліку та бронювання солдатів та сержантів запасу Краснопільського районного військового комісаріату детально зупинився на пунктах програми та її фінансовій складовій. Депутати висловили ряд побажань та рекомендували її прийняти на сесії районної ради.

В засіданнях постійних комісій взяли участь голова районної ради Віталій Савоненко та його заступник Іван Гавенко.

 

Відбулися засідання постійних комісій районної ради


Відбулися засідання постійних комісій районної ради


Відбулися засідання постійних комісій районної ради


Відбулися засідання постійних комісій районної ради


Відбулися засідання постійних комісій районної ради


Відбулися засідання постійних комісій районної радиКалендар

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання