Шоста сесія районної ради відзначилась активною роботою депутатів

20 квітня під головуванням Віталія Савоненка депутати Краснопільщини зібралися на шосту сесію районної ради сьомого скликання.

В роботі пленарного засідання взяли участь 28 депутат із 34, а також голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Юрій Яремчук, його заступники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, начальник Краснопільського відділення поліції, сільські, селищні голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

До порядку денного пленарного засідання було внесено 18 питань, які потребували невідкладного обговорення та прийняття відповідних рішень. Районні обранці затвердили районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 рік та Комплексну районну програму “Забезпечення виконання призову громадян України на строкову військову службу, сприяння військовим формуванням, розташованим на території району у проведенні заходів з оборони та мобілізації на 2016-2020 роки”. Внесли зміни до районної програми соціального та економічного розвитку Краснопільського району на 2016 роки, районної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки, до районної програми на 2015- 2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих, після жвавого обговорення останніх змін щодо компенсаційних виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Затвердили звіт про виконання районного бюджету Краснопільського району за І квартал 2016 року та внесли змін до бюджету поточного року. Заслухали звіт голови районної ради про здійснення виконавчим апаратом районної ради державної регуляторної політики за 2015 рік та інформацію про стан використання земель сільськогосподарського призначення державної власності та проектних доріг на території Краснопільського району. Цього ж дня депутати затвердили ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та проект землеустрою щодо встановлення і зміни меж населеного пункту село Барилівка Сіннівської сільської ради Краснопільського району Сумської області, за який представники Краснопільської районної організації Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” голосували чи “Утримався” чи “Проти”. Крім цього депутати затвердили Положення та структуру Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та прийняли рішення про реформування Краснопільської районної газети “Перемога” та комунального підприємства “Редакція Краснопільської районної газети “Перемога” Краснопільської районної ради, наголошуючи трудовому колективу на відповідальності та бажаючи нових досягнень в улюбленній справі. А також депутати передали будівлю колишньої Глибнянської ЗОШ І ступеня до комунальної власності Самотоївської сільської ради та трактор Т-40, тракторний причеп і плуг до комунальної власності Угроїдської селищної ради. Надали дозволи Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів на передачу в оренду Краснопільському районному військовому комісаріату ставниць для зберігання зброї, терміном на 1 рік та Краснопільській центральній районній лікарні на продовження терміну дії договору оренди.

 

Шоста сесія районної ради відзначилась активною роботою депутатів


Шоста сесія районної ради відзначилась активною роботою депутатів


Шоста сесія районної ради відзначилась активною роботою депутатів

 
 


 


Календар

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання