В.Савоненко: «Підготовці параюристів – всебічну підтримку»

Тренінг на тему «Надання первинної та вторинної правової допомоги в територіальних громадах – як зробити якісні юридичні послуги доступними» для працівників органів місцевого самоврядування та громадських організацій у Краснопіллі 21 квітня провели представники громадської організації «Громадське бюро «Правозахист», Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області та Сумського місцевого центру з надання БВПД.

У тренінгу взяли участь Віталій Савоненко – голова Краснопільської районної ради, Юрій Яремчук – голова Краснопільської районної державної адміністрації, а також юристи органів місцевого самоврядування, представники управлінь, відділів Краснопільської районної державної адміністрації та громадські активісти.

У своєму вітальному слові Юрій Яремчук зазначив: «Захистити права людини можна лише маючи хороші знання. А в районних центрах та, особливо в сільській місцевості дуже обмежене коло людей, які мають ці знання. Тому діяльність місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги дуже на часі».

Віталій Савоненко теж поділився думками: «Знайти професійних юристів у глибинці вкрай важко. Тому правопросвітницька робота з залученням громадських активістів, небайдужих людей повинна проводитись в кожній громаді і голови рад мають цьому сприяти.

Центри надання правової допомоги зобов’язані забезпечити всебічну підтримку у підготовці параюристів.

Необхідно «Громадському бюро «Правозахист», центрам надання правової допомоги спільно з керівниками громад проводити більш якісну інформаційно-роз’яснювальну роботу».

Комунікатор Регіонального центру Ірина Стегній у презентації «Безоплатна правова допомога – міжнародний досвід та українські реалії» представила соціальну програму уряду, а також розповіла про партнерство у надання безоплатної первинної правової допомоги, а також про розвиток системи безоплатної правової допомоги та відкриття бюро правової допомоги, які запрацюють вже з 1 липня 2016 року.

Інтегратор Сумського місцевого центру Наталія Шестерніна розповіла про діяльність центру, акцентувавши увагу на тому, що більшість тих, хто звертається до центру чи до мобільних виїзних приймалень потребують саме первинної правової допомоги. Тому правопросвітництво і співпраця між всіма суб’єктами надання правової допомоги має надзвичайно важливе значення для розвитку громад.

 

В.Савоненко: «Підготовці параюристів – всебічну підтримку»

 

В.Савоненко: «Підготовці параюристів – всебічну підтримку»


 


Календар

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання