Футбольний диво-майданчик

У Краснопіллі відбулося відкриття спортивного майданчику із штучним покриттям, який буде сприяти зміцненню здоров'я підростаючого покоління, адже спорт – це молодість, спритність, швидкість, витривалість і сила. Чи не найбільше чекали на цю подію вихованці місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, які відтепер матимуть змогу займатися улюбленим видом спорту на полі європейської якості.

Майбутні зірки українського, можливо й світового футболу, не могли встояти на місці: їм одразу ж кортіло пограти, забити перші м’ячі у ворота суперників саме на новозбудованому майданчику, та перед цим вони мусили відточувати майстерність на газоні стадіону «Колос», беручи участь в турнірі за участі команд із Сум, Липової Долини та Охтирки. Турнір мав статус товариського, та й чи мають роль місця, якщо команди та кращих гравців турніру мав нагороджувати тренер Збірної України Михайло Фоменко.

Поруч із футбольними баталіями тривала спартакіада «Малюк» серед дошкільних навчальних закладів селища, для тих же, хто того дня не претендував на спортивні здобутки, а прийшов відпочити, працювали атракціони.

Незабаром розпочалася мить, на яку чекали краснопілчани, що зібралися на стадіоні.

Щоб розділити радісну подію разом з жителями селища, до них завітали почесні гості – головний тренер національної збірної команди України з футболу Михайло Фоменко, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, президент Федерації футболу Сумщини Андрій Прохорович, інженер відділу інфраструктури будівництва та експлуатації спортивних споруджень ФФУ, голова земляцтва Краснопільщини у місті Київ Валерій Фоменко.

У привітальному слові голови Краснопільських райдержадміністрації та районної ради Юрій Яремчук та Віталій Савоненко відзначили, що відкриття спортивного майданчику є непересічною подією не лише в житті Краснопільщини, але і в житті Сумщини. Такими майданчиками можуть похвалитися не всі обласні та районні центри України.

Краснопільщина дала путівку у великий спорт багатьом великим спортсменам. Говорячи про футбол – це Михайло Іванович Фоменко. Завдяки його зусиллям, завдяки повазі, яку має до цієї людини Федерація футболу України саме у Краснопіллі з’явилося це чудове поле.

У своєму виступі перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко передав найщиріші вітання від президента Федерації футболу України Андрія Павелка і запевнив, що на цьому спортивному майданчику Федерація футболу на Сумщині не зупиниться. Він у першу чергу побажав майбутнім футболістам – хлопцям і дівчатам, які будуть грати у футбол на цьому майданчику чемпіонського здоров’я, що дуже важливо на сьогоднішній день для нашого підростаючого покоління. А коли буде чемпіонське здоров’я будують обов’язково і Перемоги.

Він також виконав почесну місію, вручивши від президента Федерації футболу України Андрія Павелка Краснопільській дитячо-юнацькій спортивній школі сертифікату на отримання сучасного футбольного майданчику.

З привітальним словом виступив головний тренер національної збірної команди України з футболу Михайло Фоменко. Він привітав земляків з минулими святами, побажав усім міцного здоров’я. Сказав, що дуже радий за молодь, яка отримала у своє розпорядження цей майданчик. “І як тренери будемо чекати від своїх земляків підкріплення до національної збірної” – висловив сподівання Михайло Іванович.

Безумовно без підтримки влади та без підтримки сільгоспвиробників району, без підтримки тих людей, які будували штучний стадіон цього свята б не відбулося. Тому їм також окрема подяка і повага! За активну участь у будівництві футбольного майданчика у селищі Краснопілля почесними грамотами Федерації футболу України були нагороджені:

Дідоренко Олександр – водій фермерського господарства “Колос”, Ляшко Юрій – тимчасово виконуючий обов’язки начальника філії «Краснопільский райавтодор» ДП «Сумський облавтодор», Супрун Микола – директор товариства “Теплоенерго”, Кунець Олексій – голова фермерського господарства “Колос”, Бондар Олександр – інженер будівельник “Технагляд” селища Краснопілля.

Влада району щиро вдячна за сприяння та особистий вагомий внесок у побудову та відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям на території стадіону “Колос”: Швець Светлані – генеральному директору товариства “Михайлівські вогнетриви”, Штукіну Миколаю – генеральному директору товариства “Ряснянське”, Змислі Василю – директору товариства агрофірма “Хвиля”, Мигалю Володимиру – директору Краснопільської дитячо-юнацької спортивної школи, Олексію Чорномазу – директору СТОВ «Думівське», Сергію Малюку – директору ДП «Агроліс», Віктору Морозу – директору ДП «Краснопільський лісгосп», начальнику Краснопільського РЕМу Володимиру Рижкову, начальнику Краснопільської ЖЕД Григорію Маслюку, Сергію Лизогубу – водію ТОВ АФ «Хвиля», Федору Климашівському – голові ФГ «Злак», , Миколі Семененко – водію ФГ «Злак», Івану Калайді і Миколі Узлову – водіям ТОВ «Ряснянське», Сергію Коваленку – водію автокрана ФГ «Колос», Андрію Тимосевичу – трактористу-машиністу ФГ «Колос», Анатолію Янкову – трактористу-машиністу ПП «Оберіг», Станіславу Почтарьову – працівнику ДЮСШ, Блохіну Юрію – водію ТОВ «Михайлівські вогнетриви», Олександру Давиденку – машиністу екскаватора ТОВ «Теплоенерго», Леоніду Падалці – водію ТОВ «Теплоенерго», Віктору Макаренку – машиністу навантажувача К-701 філії «Краснопільський райавтодор» та машиністу автогрейдера цього ж підприємства Миколі Кучеренко, Івану Немешу, підприємцю Євгену Брижахіну, колективу Краснопільської ДЮСШ, трудовим колективам підприємств і установ селища та всім, хто так чи інакше доклав зусиль, щоб у селищі відбулась дана спортивна подія.

Взагалі цей святковий день був багатий на подарунки, наприклад Краснопільській ДЮСШ було також сертифікат на суму 10000 гривень від голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка, а також сертифікат на суму п’ять тисяч гривень від голови Краснопільської районної державної адміністрації та районної ради.

Свято хоч і спортивне, проте без танцювальних і пісенних номерів не обійшлося. І сама найочікуваніша мить перерізання стрічки, яку виконали почесні гості та юні футболісти. І вже на полі нового майданчика продовжилась церемонія нагородження учасників дитячого футбольного турніру, кращих гравців. У складі краснопільського «Явора» таким визнано Вадима Корчана. М’ячі від ФФУ, грамоти, медалі, книги та ще багато різних подарунків отримали юні футболісти, а ще їх фотоальбоми поповнять фотознімки з автографами тренера Головної футбольної команди України Михайла Фоменка.

Проте дане спортивне свято – це кінцевий результат тривалої копіткої праці, а з чого ж все починалося? З цим питанням ми звернулися до інженера відділу інфраструктури будівництва та експлуатації спортивних споруджень ФФУ, голови земляцтва Краснопільщини у місті Київ Валерія Фоменка:

- Десь півтора роки тому був присутнім на стадіоні «Колос» на одному з футбольних матчів, - розповідає Валерій Олександрович. - Тоді Юрій Яремчук поділився, що в нього є ідея ось на цьому пустирі збудувати футбольний майданчик. Оскільки я працюю у Федерації Футболу України у підрозділі, який безпосередньо займається будівництвом, розвитком інфраструктури, пообіцяв, що постараюсь зробити для земляків все, що в моїх силах. Але ж конкуренція дуже велика! Ви б у цьому переконалися, якби побачили кількість заявок, які надійшли до Федерації. Коли з’явилось перше фінансування від УЄФА, відразу зателефонував до Краснопілля. Розумієте, існує певна процедура щодо оформлення заявки на УЄФА, порядок листування, вимоги де і як будувати – ось всі ці питання вирішували разом. Не все вдавалось відразу, але крок за кроком все у нас вийшло, тож сьогодні це свято відбулося, з яким я вітаю через газету «Перемога» усіх жителів рідної мені Краснопільщини!

Отож, футбольне свято у Краснопіллі відбулося, новий майданчик було відкрито. Сподіватимемося, що слова Михайла Фоменка справдяться й тут дійсно зростуть нові Коноплянки, П’ятови, нові футбольні зірки не лише українського, а і світового футболу.

 

Футбольний диво-майданчик

 

Футбольний диво-майданчик

 

Футбольний диво-майданчик

 

Футбольний диво-майданчик

 

Футбольний диво-майданчик

 

Футбольний диво-майданчик

 

Футбольний диво-майданчик

 

Футбольний диво-майданчик

 

Футбольний диво-майданчик

 

Футбольний диво-майданчик

 

Футбольний диво-майданчик


 


Календар

«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Посилання 
 
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання